mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

Zakład Fiat Auto Poland otrzymał tytuł: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości. Nagroda EFQM jest najwyższym wyróżnieniem wśród licznych regionalnych i krajowych nagród za doskonałość organizacji.

FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

11 listopada br na Zamku Królewskim w Warszawie, z okazji wręczenia Polskich Nagród Jakości -dyrektor biura Europejskiej Nagrody Jakości w Brukseli, p. P. Geomets wręczył nagrodę dyr. FAP Z. Arletowi.

W swoim przemówieniu p. P. Geomets podkreślił fakt, że Zakład Fiat Auto Poland jest pierwszym w historii nagród EFQM polskim przedsiębiorstwem, które zdobyło uznanie europejskich audytorów i otrzymało tę prestiżową nagrodę.

Finaliści reprezentują najlepsze przedsiębiorstwa i niedochodowe organizacje w Europie. Wykazują one silne przywództwo i osiągają wybitne wyniki potwierdzone przez międzynarodowy zespół asesorów EFQM. Organizacje te wdrożyły zasady doskonałości biznesowej w swoich organizacjach, co widać po sposobie, w jaki traktują swoich klientów, motywują swoich pracowników, wdrażają strategię i osiągają utrzymujące się w czasie wyniki.

Przeczytaj także:

FAP - inwestycje i większe zatrudnienie (2006-04-06)

Fiat: 7 milionów z Tychów (2006-03-14)


 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat przemysl motoryzacyjny wydarzenia

Podobne wiadomości:

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~Krzysztof 2006-12-21

Jak to przeczytałem myślałem, że spadnę z fotela "doskonałość organizacji" mój samochód firmowy Grande Punto od miesiąca nie może być naprawiony, gdyż firma nie przewidziała, że samochody mogą ulec awarii lub wypadkowi i okazało się, że potrzebna do naprawy część nie jest dostępna w Polsce. Do dziś nikt nie jest mi w stanie udzielić informacji kiedy ta część dotrze. Ładna doskonałość to jakiś "żart" chyba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris otrzymał zamówienie na nowe autobusy elektryczne i infrastrukturę do ich ładowania. Produkty z Bolechowa trafią do Stalowej Woli.