mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

Zakład Fiat Auto Poland otrzymał tytuł: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości. Nagroda EFQM jest najwyższym wyróżnieniem wśród licznych regionalnych i krajowych nagród za doskonałość organizacji.

FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

11 listopada br na Zamku Królewskim w Warszawie, z okazji wręczenia Polskich Nagród Jakości -dyrektor biura Europejskiej Nagrody Jakości w Brukseli, p. P. Geomets wręczył nagrodę dyr. FAP Z. Arletowi.

W swoim przemówieniu p. P. Geomets podkreślił fakt, że Zakład Fiat Auto Poland jest pierwszym w historii nagród EFQM polskim przedsiębiorstwem, które zdobyło uznanie europejskich audytorów i otrzymało tę prestiżową nagrodę.

Finaliści reprezentują najlepsze przedsiębiorstwa i niedochodowe organizacje w Europie. Wykazują one silne przywództwo i osiągają wybitne wyniki potwierdzone przez międzynarodowy zespół asesorów EFQM. Organizacje te wdrożyły zasady doskonałości biznesowej w swoich organizacjach, co widać po sposobie, w jaki traktują swoich klientów, motywują swoich pracowników, wdrażają strategię i osiągają utrzymujące się w czasie wyniki.

Przeczytaj także:

FAP - inwestycje i większe zatrudnienie (2006-04-06)

Fiat: 7 milionów z Tychów (2006-03-14)


 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat przemysl motoryzacyjny wydarzenia

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Aktualności 2017-06-10

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

~Krzysztof 2006-12-21

Jak to przeczytałem myślałem, że spadnę z fotela "doskonałość organizacji" mój samochód firmowy Grande Punto od miesiąca nie może być naprawiony, gdyż firma nie przewidziała, że samochody mogą ulec awarii lub wypadkowi i okazało się, że potrzebna do naprawy część nie jest dostępna w Polsce. Do dziś nikt nie jest mi w stanie udzielić informacji kiedy ta część dotrze. Ładna doskonałość to jakiś "żart" chyba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.