mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > FC Liverpool z Chevroletem

FC Liverpool z Chevroletem

Chevrolet przebojem zamierza podbić angielską Premier League. Po podpisaniu umowy z Manchesterem United, teraz amerykańska marka będzie również oficjalnym partnerem motoryzacyjnym innego legendarnego klubu z Wysp Brytyjskich - FC Liverpool.

FC Liverpool z Chevroletem
Chevrolet już od zbliżającego się sezonu rozpocznie czteroletnią współpracę z klubem Liverpool FC. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2015/16 rozgrywek piłkarskich angielskiej ligi oraz innych europejskich rozgrywek. W ramach współpracy logo marki Chevrolet będzie widoczne na stadionie klubu – Anfield, marka będzie promowana w drukowanych i cyfrowych publikacjach, a także na fanpage’ach klubu, zawodnicy klubu wezmą też udział w przedsięwzięciach promujących markę.

Chevrolet jest również oficjalnym sponsorem niezwykle popularnego przedsezonowego turnee klubu po Ameryce Północnej, w ramach którego w zeszłą sobotę Liverpool FC rozegrał już pierwsze spotkane sparingowe z Toronto FC. Jutro w Fenway Park w Bostonie Liverpool zagra z włoskim klubem AS Roma, natomiast 28 lipca angielscy piłkarze zmierzą się ze swoimi rywalami z Premier League – klubem Tottenham Hotspur.

- Marka Chevrolet, podobnie jak nasz klub, ma długą i bogatą historię, a nasze nowe partnerstwo pokazuje międzynarodowy potencjał Liverpoolu - tak podpisanie umowy skomentował Ian Ayre, dyrektor zarządzający Liverpool FC.


Swoje zadowolenie z takiego partnerstwa nie ukrywają także i władze Chevroleta. - Fani klubu Liverpool z całego świata słyną z dozgonnej miłości do swojej drużyny. Nasza współpraca z Liverpool FC wykracza więc poza granice tradycyjnego sponsoringu i obejmuje również interakcję z fanami. Postaramy się angażować ich w całe przedsięwzięcie - powiedział Chris Perry, wiceprezes Chevroleta ds. globalnego marketingu.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet sponsor piłka nożna FC Liverpool

Podobne wiadomości:

Chevrolet Malibu

auto motor i sport 0000-00-00

Duży i wygodny. Wyrosłeś z chłopięcych marzeń o Camaro, ale wciąż kręcą Cię auta zza Oceanu? Zapraszamy do Malibu!

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i...

Aktualności 2015-07-29

Komentuj:

~chychak 2012-07-25

You'll never walk alone - you will drive Chevrolet :)))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.