mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Face-lifting Smarta

Face-lifting Smarta

Reporterom magazynu Auto Express udało się złapać 'na gorącym uczynku' podczas testów odświeżoną wersję modelu Smart ForTwo. Samochód ten wyposażono w nadwozie typu kabriolet.

Face-lifting Smarta

Pomimo tego, iż samochód został bardzo dobrze zakamuflowany, po jego proporcjach oraz linii zauważyć można, że doszło do kilku znaczących zmian w wyglądzie. Podwozie samochodu zostało delikatnie poszerzone, dzięki czemu zwiększono przestrzeń bagażową oraz stabilność podczas jazdy. Przód samochodu został nieznacznie wydłużony, co wpłynie na bezpieczeństwo podczas wypadków, gdyż strefa zgniotu zostanie przesunięta. Samochód otrzymał zaprojektowane na nowo przednie reflektory wraz z grillem. Klamki do drzwi, które do tej pory chowane były w tylnym słupku powróciły na swoje normalne miejsce. Idąc dalej linią nadwozia zauważyć można nowe lusterka zewnętrzne, a pod nimi zmieniona nieco linia boczna określająca profil samochodu.

Nowy Smart będzie dostępny w tych samych wersjach silnikowych jak do tej pory, lecz w Europie może zadebiutować z jednostką wysokoprężną. Premiera odświeżonego Smarta ForTwo nastąpi najprawdopodobniej już na początku 2007 roku.

Czytaj także:

Smart za oceanem (2006-04-21)

Ekskluzywny Smart (2006-04-03)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart Fortwo Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Smart Fortwo

Podobne wiadomości:

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic