mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Facelifting Porsche Cayenne

Facelifting Porsche Cayenne

Pojawiły się pierwsze, szpiegowskie zdjęcia odświeżonej wersji Porsche Cayenne. Według nieoficjalnych informacji nowy SUV nie zadebiutuje mimo wcześniejszych zapowiedzi przed końcem przyszłego roku.

Facelifting Porsche Cayenne

Jak można zauważyć nowe Porsche Cayenne jest nieco łagodniejsze w wyglądzie niż aktualnie dostępny na rynku model. Przednia część jest bardziej płaska i okrągła co w konsekwencji przełożyło się na całą sylwetkę SUV’a. Nowy dizajn otrzymały wloty powietrza (zdecydowanie większe) oraz reflektory.

Dowiedz się więcej o marce Porsche

Wzmocnione osłonami zostało także podwozie Cayenne. Z tyłu natomiast drobnym modyfikacjom uległa klapa bagażnika i zderzak. Dodatkowo zmieniono wygląd tylnych lamp.

Na razie Porsche nie podaje żadnych konkretnych informacji odnośnie daty debiutu nowej wersji terenowego Cayenne. Nieoficjalne źródła mówią o tym, że przewidziana premiera na koniec 2006 roku nie odbędzie się.

Zobacz galerię zdjęć modelu Porsche Cayenne

Tym bardziej nie ma żadnych danych o ewentualnych cenach Porsche. Aktualnie dostępny model Cayenne (w wersji standard) z silnikiem 3,2 l., kosztuje w Polsce 230 489 zł, najdroższa zaś, wyposażona w 4,5 l. jednostkę turbo 473 381 zł.

Czytaj także:

Porsche bije rekordy 2005-11-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando