mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Facelifting Renault Kangoo

Facelifting Renault Kangoo

Renault postanowiło odświeżyć model Kangoo. I tak oprócz zmian z zewnątrz auto posiada w swoim wnętrzu multimedialny system Renault R-Link.

Facelifting Renault Kangoo
Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą wybierać spośród 3-miejscowej wersji dostępnej z trzema różnymi długościami nadwodzia. Wraz z faceliftingiem debiutuje nowa wersja kombivana - Kangoo Extrem udające auto terenowe.

Renault oferuje w swojej gamie również auto w 100% napędzane za pomocą silnika elektrycznego. Oprócz tego pod maską może pracować m.in. popularny motor Energy dCi 90. Jednostki napędowe z rodziny Energy są wyposażone w system Start and Stop oraz technologię odzyskiwania energii podczas hamowania.

Renault Kangoo posiada przede wszystkim zmieniony przód, który upodabnia auto do pozostałych modeli z gamy przedstawiających nową stylistykę, która jest wizytówką Renault. Nowością jest również multimedialny system Renault R-Link, który teraz też dostępny jest w Kangoo.

Nowe Kangoo można już zamawiać nad Wisłą. Ceny kombivana rozpoczynają się od 63 700 zł brutto, furgonetki od 51 200 zł netto. Wersja elektryczna to wydatek startujący od kwoty 83 900 zł. W sumie oferta obejmuje 15 wersji, a przestrzeń ładunkowa tych aut zawiera się w przedziale od 2.3 do 4.6 m3. Pojemność bagażnika w osobowych wersja to od 660 l do 930 l, furgonetka gwarantuje pojemność schowków i przestrzeni ładunkowej 4600 l.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Kangoo
Renault Kangoo
Cena podstawowa już od: 65 866 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Aktualności 2016-11-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport