mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Zawsze samochody marki Toyota uważane były za przykład niezawodności. Jednak pogoń za jak najwyższą sprzedażą sprawia, że nawet i ta japońska marka od czasu do czasu jest zmuszona przeprowadzić kampanie serwisowe. Tym razem do serwisów są wzywani kierowcy Toyoty Yaris.

Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło właśnie zawiadomienie od Ochrony Konkurencji i Konsumentów, iż niektóre egzemplarze modelu Yaris mogą stanowić nawet poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ich użytkowników.

Podczas kolizji może dojść bowiem do całkowitego wysunięcia zagłówka z oparcia fotela tylnego lub przedniego. Ponadto poduszka powietrzna może nie napełnić się prawidłowo w odpowiednio krótkim czasie.

Kampanią objęte są samochody Toyota Yaris, wyprodukowane we Francji od 4 listopada 2005r do 31 lipca 2006r.

Toyota Motor Poland zobowiązała się do powiadomienia listownie właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności udania się do Autoryzowanej Stacji Obsługi w celu dokonania bezpłatnej naprawy.

Zobacz więcej o modelu Toyota Yaris

Czytaj także:
TEST - Toyota Yaris

Bardzo mocny Yaris (2007-01-23)

Milionowy Yaris z Europy (2006-12-13)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Yaris
Toyota Yaris
Cena podstawowa już od: 42 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota Yaris Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota Toyota Yaris

Podobne wiadomości:

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Aktualności 2017-03-13

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Komentuj:

~jjak 2007-07-23

nie piszcie głupot typu " ford jest bardziej niezawodny od Toyoty" bo mnie krew zalewa

~jerzy 2007-06-21

Nowego Yarisa kupiłem w salonie w Bielsku-Białej w październiku 2006. Auto jest wyposażone w opony Yokohama. Miesiąc temu uszkodziłem oponę i przez miesiąc firma Toyota i jej dealer nie są w stanie umożliwić mi zakup nowej. W całej Polsce nie mają ani jednej takiej opony! Przecież to paranoja. Nie wierzcie w zapewnienia, że Toyota jest przyjazna dla swoich klientów i zawsze służy im pomocą.

~krystys 2007-05-20

odnosnie mojej toyotki, mam ja od roku, cały czas wcześniej była serwisowana w ASO ( do roku 2005 ) nie mam z nią żadnych problemów oprócz tej kontrolki, filtry i olej wymieniane zgodnie z książką serwisową, znajomi m ówiąże to kiepskie paliwo ale tankowałem na kilku stacjach seryjnie i bez efektu , kontrolka się zapala

~krystys 2007-05-20

mam yariskę poj. 1000 rok 2000 i cały czas praktycznie pali mi sie kontrolka uszkodzenia silnika mimo kilkukrotnego odłączenia akumulatora za jakiś czas sie zapal , w drodze nie mam problemów, co to moze być

~kier_yaris 2007-05-16

Tommi czym ty jeździsz? Yaris zrobilem 80tys - technologia VVTi robi wrazenie - oszczednoisc i super dynamika w swojej klasie nic nie nadaza - po za tym bez awaryjne - sprawdz niemiecki ranking odnosnie bezawaryjnosci - I miejsce !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?