mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Zawsze samochody marki Toyota uważane były za przykład niezawodności. Jednak pogoń za jak najwyższą sprzedażą sprawia, że nawet i ta japońska marka od czasu do czasu jest zmuszona przeprowadzić kampanie serwisowe. Tym razem do serwisów są wzywani kierowcy Toyoty Yaris.

Felerne zagłówki i poduszki w Yarisie

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło właśnie zawiadomienie od Ochrony Konkurencji i Konsumentów, iż niektóre egzemplarze modelu Yaris mogą stanowić nawet poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ich użytkowników.

Podczas kolizji może dojść bowiem do całkowitego wysunięcia zagłówka z oparcia fotela tylnego lub przedniego. Ponadto poduszka powietrzna może nie napełnić się prawidłowo w odpowiednio krótkim czasie.

Kampanią objęte są samochody Toyota Yaris, wyprodukowane we Francji od 4 listopada 2005r do 31 lipca 2006r.

Toyota Motor Poland zobowiązała się do powiadomienia listownie właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności udania się do Autoryzowanej Stacji Obsługi w celu dokonania bezpłatnej naprawy.

Zobacz więcej o modelu Toyota Yaris

Czytaj także:
TEST - Toyota Yaris

Bardzo mocny Yaris (2007-01-23)

Milionowy Yaris z Europy (2006-12-13)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Yaris
Toyota Yaris
Cena podstawowa już od: 42 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota Yaris Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota Toyota Yaris

Podobne wiadomości:

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Aktualności 2017-03-13

Komentuj:

~jjak 2007-07-23

nie piszcie głupot typu " ford jest bardziej niezawodny od Toyoty" bo mnie krew zalewa

~jerzy 2007-06-21

Nowego Yarisa kupiłem w salonie w Bielsku-Białej w październiku 2006. Auto jest wyposażone w opony Yokohama. Miesiąc temu uszkodziłem oponę i przez miesiąc firma Toyota i jej dealer nie są w stanie umożliwić mi zakup nowej. W całej Polsce nie mają ani jednej takiej opony! Przecież to paranoja. Nie wierzcie w zapewnienia, że Toyota jest przyjazna dla swoich klientów i zawsze służy im pomocą.

~krystys 2007-05-20

odnosnie mojej toyotki, mam ja od roku, cały czas wcześniej była serwisowana w ASO ( do roku 2005 ) nie mam z nią żadnych problemów oprócz tej kontrolki, filtry i olej wymieniane zgodnie z książką serwisową, znajomi m ówiąże to kiepskie paliwo ale tankowałem na kilku stacjach seryjnie i bez efektu , kontrolka się zapala

~krystys 2007-05-20

mam yariskę poj. 1000 rok 2000 i cały czas praktycznie pali mi sie kontrolka uszkodzenia silnika mimo kilkukrotnego odłączenia akumulatora za jakiś czas sie zapal , w drodze nie mam problemów, co to moze być

~kier_yaris 2007-05-16

Tommi czym ty jeździsz? Yaris zrobilem 80tys - technologia VVTi robi wrazenie - oszczednoisc i super dynamika w swojej klasie nic nie nadaza - po za tym bez awaryjne - sprawdz niemiecki ranking odnosnie bezawaryjnosci - I miejsce !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.