mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat: 14 000 aut do nauki jazdy

Fiat: 14 000 aut do nauki jazdy

BSM (British School of Motoring), najpopularniejsza szkoła nauki jazdy w Wielkiej Brytanii i włoski koncern motoryzacyjny Fiat, ogłosiły zawarcie porozumienia, na mocy którego Fiat stanie się nowym dostawcą samochodów dla BSM.

Fiat: 14 000 aut do nauki jazdy
Fiat dostarczy dla BSM 14 000 samochodów w ciągu następnych czterech lat. W większości będzie to zdobywca nagród, Fiat 500 - Samochód Roku 2008 oraz popularny model Grande Punto. Wprowadzenie stylowego Fiata 500 do BSM ma za zadanie przyciągnąć młodych kierowców, odwołując się do legendarnego ducha marki. BSM rozpocznie odbiór nowych samochodów już latem tego roku. BSM ma sieć 94 centrów nauki jazdy w Wielkiej Brytanii i szkoli ponad 130 000 kierowców rocznie.  

Nowa umowa partnerska uwzględnia specjalną ofertę dla uczniów szkoły jazdy, którzy chcieliby zakupić Fiata po zdaniu egzaminu. Producent samochodów oferuje wyjątkowy rabat w wysokości 500£ na wszystkie nowe modele Fiata dla uczniów szkoły BSM. Dzięki temu cała gama tej marki jest dla nowych kierowców bardziej dostępna, także cenowo.

BSM wcześniej współpracowała z firmą Opel/Vauxhall, która dostarczyła firmie ponad 3500 modeli Corsa i Astra. Nowa umowa uwzględnia również modele Fiat 500 i Grande Punto przystosowane do nauki jazdy dla niepełnosprawnych kierowców.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 41 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Aktualności 2017-06-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando