mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat 500 dla Barbie

Fiat 500 dla Barbie

Pięćdziesiąte urodziny lalki Barbie nie mogą się obejść bez spektakularnego prezentu. Centrum stylistyczne Fiata wspólnie z firmą Mattel przygotowały dla najmodniejszej lalki wszechczasów specjalną wersję Fiata 500.

Fiat 500 dla Barbie
Niepowtarzalny styl samochodu podkreśla świetlisty i błyszczący kolor karoserii, który uzyskano dzięki zanurzeniu maleńkich cząsteczek aluminium w intensywnym różu o modnym odcieniu. Wewnątrz rzuca się w oczy przede wszystkim miękkość materiałów, jakimi obito fotele: laminowana alcantara w srebrnym kolorze, bardzo trendy i miękka w dotyku, odbijająca refleksy światła. W dywaniki wpleciono szlachetne włókna z naturalnego jedwabiu i błyszczącej wiskozy, w schowku można znaleźć błyszczyki do ust w różnych kolorach, do korzystania z których przystosowano lusterko obramowane diodami. Dodatkowo wybrane detale wyposażenia zamieniono w dekoracyjne kryształki - na ramkach przyrządów, na kołpakach, wycieraczkach, antenie, aż po dobrze znany wizerunek lalki na słupkach bocznych. Ponadto, dla tego egzemplarza Fiata 500 stworzono błyszczący pokrowiec z wizerunkiem Fiata 500 z lat sześćdziesiątych z podpisem Barbie.

Publiczność będzie miała okazje podziwiać ten najnowszy show car Fiata począwszy od godziny 18.30 w poniedziałek 9 marca, kiedy przejedzie on ulicami centrum Mediolanu. Samochodem pojedzie Barbie, a u jej boku zasiądzie czywiście Ken. Po przybyciu przed główne wejście ekskluzywnej galerii handlowej Rinascente, na placu Duomo, Barbie wysiądzie ze swojego samochodu i przedefiluje po różowym dywanie wyprodukowanym specjalnie dla niej.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 45 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat 500 Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat 500

Podobne wiadomości:

Fiat 500C - otwarta propozycja

auto motor i sport 0000-00-00

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Aktualności 2017-06-10

Komentuj:

~??? 2009-03-09

Brat granic równowagi, wszędzie lateks i plastik To pie.....lone chamstwo naszej generacji Plastikowy świat pełen plastikowych Barbie Pop-kultura dzieciaków gównem plastikowym karmi

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.