mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Auto Poland w finale EFQM

Fiat Auto Poland w finale EFQM

Jury Europejskiej Nagrody Jakości EFQM wyłoniło 27 tegorocznych finalistów. W zaszczytnym gronie znalazł się przedstawiciel z Polski - tyska fabryka FIAT Auto Poland. Grupa 27 Finalistów to wzorcowe organizacje europejskie i kluczowi konkurenci na swoich rynkach.

Fiat Auto Poland w finale EFQM

Finaliści reprezentują najlepsze przedsiębiorstwa i niedochodowe organizacje w Europie. Wykazują one silne przywództwo i osiągają wybitne wyniki potwierdzone przez międzynarodowy zespół asesorów EFQM. Organizacje te wdrożyły zasady doskonałości biznesowej w swoich organizacjach, co widać po sposobie, w jaki traktują swoich klientów, motywują swoich pracowników, wdrażają strategię i osiągają utrzymujące się w czasie wyniki. Fiat Auto Poland znalazł się w towarzystwie m.in.: Autoliv - Turcja, Grupy BMW - Niemcy, General Motors Powertrain - Węgry.

Każdy kandydat jest poddawany starannej ocenie przez międzynarodowy zespół, złożony z wysoko wykwalifikowanych przedstawicieli różnych branż  i regionów geograficznych. Zespół ten przekazuje szczegółową informację zwrotną każdemu kandydatowi, co pozwala organizacji na dalszą poprawę wyników i podtrzymanie dotychczasowych osiągnięć.

Nagroda EFQM jest najwyższym wyróżnieniem wśród licznych regionalnych i krajowych nagród za doskonałość organizacji. EFQM uważa Doskonałość za znakomitą praktykę w zarządzaniu organizacją i osiąganiu wyników. Aby pomóc w prowadzeniu organizacji na drodze do poprawy jej wyników, fundacja EFQM stworzyła Model Doskonałości EFQM. Model ten jest najczęściej stosowanym systemem zarządzania w Europie i jest stosowany przez tysiące organizacji w całej Europie i poza nią.

Zwycięzcy Nagrody EFQM, obok specjalnych nagród za szczególne obszary swojej działalności, zostaną ogłoszeni 7 listopada na dorocznym Forum EFQM, które w 2006 roku odbędzie się w Budapeszcie.

EFQM, założona w 1989 roku przez wiodące przedsiębiorstwa europejskie, jest obecnie ośrodkiem doskonałych, globalnie nastawionych organizacji o różnych rozmiarach i ze wszystkich branż, zarówno prywatnych jak i państwowych.


Przeczytaj także:

FAP - inwestycje i większe zatrudnienie (2006-04-06)

FAP - podsumowanie 2005 (2006-03-01)

Wizytówka polskich możliwości (2005-11-17)

Tematy w artykule: slaskie wydarzenia

Podobne wiadomości:

Droga S1 – trzy odcinki do 2022 roku

Droga S1 – trzy odcinki do 2022 roku

Polskie drogi 2016-12-06

Autostrada A4 w Katowicach: ruszyły prace

Autostrada A4 w Katowicach: ruszyły prace

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.