mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Bravo: nowa wersja i nowe rynki

Fiat Bravo: nowa wersja i nowe rynki

Choć do oficjalnej premiery, a właściwie powrotu Fiata Bravo pozostał jeszcze tydzień, to władze koncernu już myślą o poszerzeniu gamy tego modelu o nowe wersje nadwoziowe, a także o ekspansji na nowe rynki.

Fiat Bravo: nowa wersja i nowe rynki

Premiera Fiata Bravo odbędzie się 31 stycznia w stolicy Włoch, a już od lutego auto to będzie dostępne w pierwszych europejskich krajach. Na naszym rynku na następcę Fiata Stilo w segmencie C przyjdzie nam poczekać do przełomu marca i kwietnia, wówczas to będzie można już zamawiać kompaktowego Fiata.
 
Z tym modelem władze koncernu z Turyna wiążą bardzo duże nadzieje. Przede wszystkim ma on udanie zastąpić Stilo, które, łagodnie mówiąc, niezbyt dobrze zostało przyjęte przez Europejczyków. Z pewnością jest też i chrapka na to, by powalczyć z liderami europejskiego segmentu C o jak największy udział w tym rynku. Aby to jednak się udało, konieczne jest spełnienie kilku warunków.
 
Choć w sprzedaży pojawi się początkowo wyłącznie wersja pięciodrzwiowa, to już trwają prace nad wersją kombi. Jej debiut nie nastąpi jednak raczej wcześniej niż w 2009 r. Nic na razie nie słychać o wersji trzydrzwiowej, o jej losach zadecyduje z pewnością sam rynek i początek sprzedaży pięciodrzwiowego Bravo.
 
W porównaniu do Stilo, zwiększy się także liczba rynków, na których będzie oferowany nowy Bravo. Luca de Meo, szef marki Fiat, już zapowiedział, że model ten pojawi się w późniejszym czasie także i w niektórych krajach Azji oraz Ameryki Południowej. Łącznie Bravo będzie sprzedawany w co najmniej 60 państwach, a jego roczna sprzedaż jest szacowana na 120 tys. sztuk.
 
Czytaj także:

Fiat Bravo: Fiat a'la Alfa (2006-10-26)

Przesunięta premiera Bravo (2006-08-29)

Zobacz inne tegoroczne nowości

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Bravo Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Bravo

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~kamrat32 2012-01-25

Wystarczy tylko dodać, że Fiat Bravo jest naprawdę bardzo precyzyjnie wykonany i dopieszczony w detalach. Aktualnie w salonach Fiata trwa promocja i nowe Bravo z 2011 można dostać z rabatem nawet do 11 000 złotych. Myślę, że warto się pospieszyć i zajrzeć do salonu Fiata.

~radush 2012-01-25

Fiat Bravo to jedno z moich ulubionych aut. Ładne, solidne i ekonomiczne. Koleżance która już go ma gratuluję wyboru, a tym którzy nie mają, a chcieli by przypominam o świetnej wyprzedaży jaką ma teraz Fiat, która obejmuje także ten model.

~iwona 2012-01-24

on juz jest moj i jest najlepszy pod wzgledem jazdy i wygladu

~stars01 2007-06-04

wyrąbisty i tyle

~Btek 2007-05-26

superowy! podobno ma być odjechany w srodku

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.