mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Panda jeszcze tańszy

Fiat Panda jeszcze tańszy

Niezwykle popularny na polskim rynku Fiat Panda ma szansę jeszcze zwiększyć swoje wyniki sprzedaży. A to za sprawą właśnie wprowadzonych rabatów cenowych. Jest taniej o kilka tysięcy złotych.

Fiat Panda jeszcze tańszy
Najchętniej wybierana przez klientów na polskim rynku Panda w wersji Actual jest teraz tańsza o 6.000 zł i kosztuje 26.990 zł. Otwierająca cennik, wersja Fresh jest dodatkowo o 1.000 zł tańsza z ceną promocyjną na poziomie 25.990 zł. Na pozostałe wersje Pandy, Fiat udziela rabatu w wysokości 5.500 zł.

Zasadniczym celem wprowadzenie nowych promocyjnych cen to umocnienie pozycji Fiata Panda jako niekwestionowanego lidera segmentu aut miejskich, który od niemal 6 lat wykazuje tendencję wzrostową sprzedaży. Od pojawienia się na rynku we wrześniu 2003 roku do dnia dzisiejszego, wyprodukowano ponad 1,5 miliona Pand, a do końca bieżącego roku koncern planuje sprzedać ponad 285.000 sztuk tego modelu.

Warto przypomnieć, że produkowany w tyskiej fabryce Fiat Auto Poland - Fiat Panda zajął pierwsze miejsce w rankingu niezawodności ADAC w kategorii samochodów klasy miejskiej (segmenty A i B) zarejestrowanych w 2008 roku.

Fiat Panda przeszedł ostatnio drobną "kosmetykę", zachowując specyfikę lidera aut miejskich marki Fiat: innowacyjne wzornictwo, zaawansowana, ale dostępna dla wszystkich technologia oraz inteligentne rozwiązania, ułatwiających prowadzenie auta i zapewniające komfort jazdy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Aktualności 2017-06-10

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

~ja i moi pracownicy mamy tu 3 Pandy TD i sympaty- 2009-11-21

cznie nawijamy im pracowitych kilometrów .Swietne wołki robocze te Fiaciki w mojej skromnej firemce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.