mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Panda jeszcze tańszy

Fiat Panda jeszcze tańszy

Niezwykle popularny na polskim rynku Fiat Panda ma szansę jeszcze zwiększyć swoje wyniki sprzedaży. A to za sprawą właśnie wprowadzonych rabatów cenowych. Jest taniej o kilka tysięcy złotych.

Fiat Panda jeszcze tańszy
Najchętniej wybierana przez klientów na polskim rynku Panda w wersji Actual jest teraz tańsza o 6.000 zł i kosztuje 26.990 zł. Otwierająca cennik, wersja Fresh jest dodatkowo o 1.000 zł tańsza z ceną promocyjną na poziomie 25.990 zł. Na pozostałe wersje Pandy, Fiat udziela rabatu w wysokości 5.500 zł.

Zasadniczym celem wprowadzenie nowych promocyjnych cen to umocnienie pozycji Fiata Panda jako niekwestionowanego lidera segmentu aut miejskich, który od niemal 6 lat wykazuje tendencję wzrostową sprzedaży. Od pojawienia się na rynku we wrześniu 2003 roku do dnia dzisiejszego, wyprodukowano ponad 1,5 miliona Pand, a do końca bieżącego roku koncern planuje sprzedać ponad 285.000 sztuk tego modelu.

Warto przypomnieć, że produkowany w tyskiej fabryce Fiat Auto Poland - Fiat Panda zajął pierwsze miejsce w rankingu niezawodności ADAC w kategorii samochodów klasy miejskiej (segmenty A i B) zarejestrowanych w 2008 roku.

Fiat Panda przeszedł ostatnio drobną "kosmetykę", zachowując specyfikę lidera aut miejskich marki Fiat: innowacyjne wzornictwo, zaawansowana, ale dostępna dla wszystkich technologia oraz inteligentne rozwiązania, ułatwiających prowadzenie auta i zapewniające komfort jazdy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Fiaty Panda i Grande Punto – mały może...

auto motor i sport 0000-00-00

Jeżeli Panda za 46 tys. zł zahacza o przesadę, to co powiedzieć o Grande Punto za prawie 60 tys. zł? Na pewno nie są to wersje "kryzys edition".

Komentuj:

~ja i moi pracownicy mamy tu 3 Pandy TD i sympaty- 2009-11-21

cznie nawijamy im pracowitych kilometrów .Swietne wołki robocze te Fiaciki w mojej skromnej firemce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross