mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Panda jeszcze tańszy

Fiat Panda jeszcze tańszy

Niezwykle popularny na polskim rynku Fiat Panda ma szansę jeszcze zwiększyć swoje wyniki sprzedaży. A to za sprawą właśnie wprowadzonych rabatów cenowych. Jest taniej o kilka tysięcy złotych.

Fiat Panda jeszcze tańszy
Najchętniej wybierana przez klientów na polskim rynku Panda w wersji Actual jest teraz tańsza o 6.000 zł i kosztuje 26.990 zł. Otwierająca cennik, wersja Fresh jest dodatkowo o 1.000 zł tańsza z ceną promocyjną na poziomie 25.990 zł. Na pozostałe wersje Pandy, Fiat udziela rabatu w wysokości 5.500 zł.

Zasadniczym celem wprowadzenie nowych promocyjnych cen to umocnienie pozycji Fiata Panda jako niekwestionowanego lidera segmentu aut miejskich, który od niemal 6 lat wykazuje tendencję wzrostową sprzedaży. Od pojawienia się na rynku we wrześniu 2003 roku do dnia dzisiejszego, wyprodukowano ponad 1,5 miliona Pand, a do końca bieżącego roku koncern planuje sprzedać ponad 285.000 sztuk tego modelu.

Warto przypomnieć, że produkowany w tyskiej fabryce Fiat Auto Poland - Fiat Panda zajął pierwsze miejsce w rankingu niezawodności ADAC w kategorii samochodów klasy miejskiej (segmenty A i B) zarejestrowanych w 2008 roku.

Fiat Panda przeszedł ostatnio drobną "kosmetykę", zachowując specyfikę lidera aut miejskich marki Fiat: innowacyjne wzornictwo, zaawansowana, ale dostępna dla wszystkich technologia oraz inteligentne rozwiązania, ułatwiających prowadzenie auta i zapewniające komfort jazdy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Aktualności 2017-01-17

Audi Q5 - znamy cenę

Audi Q5 - znamy cenę

Aktualności 2016-12-08

Komentuj:

~ja i moi pracownicy mamy tu 3 Pandy TD i sympaty- 2009-11-21

cznie nawijamy im pracowitych kilometrów .Swietne wołki robocze te Fiaciki w mojej skromnej firemce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota sprzedała więcej aut niż Volkswagen
Toyota sprzedała więcej aut niż Volkswagen
Wygląda na to, że afera Dieselgate nie zaszkodziła Volkswagenowi. Niemiecki koncern zajął pierwsze miejsce pod względem globalnej sprzedaży samochodów w 2016 roku, wyprzedzając największego konkurenta - Toyotę.
Odgadnij model Odgadnij model