mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Scudo z wadliwym wspomaganiem

Fiat Scudo z wadliwym wspomaganiem

Właściciele niemal 400 egzemplarzy modelu Fiat Scudo zostaną zaproszeni do autoryzowanych serwisów Fiata z powodu możliwych problemów z układem wspomagania kierownicy.

Fiat Scudo z wadliwym wspomaganiem
Fiat Auto Poland z siedzibą w Bielsku-Białej powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Fiat Scudo, wyprodukowane we Francji, z powodu niewłaściwego ułożenia, przewody elektropompy układu wspomagania kierownicy mogą ocierać się o krawędź blachy nadkola, co może prowadzić do ich uszkodzenia/przetarcia. W konsekwencji może to skutkować wadliwym lub zaprzestaniem działania układu wspomagania kierownicy.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 399 samochodów marki Fiat Scudo.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą są powiadamiani przez autoryzowanych partnerów indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i prawidłowego ułożenia przewodów.

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Fiatmaniak 2011-11-17

No cóż. Potknięcia zdarzają się nawet najlepszym. Cieszy fakt że kierownictwo Fiata potrafi przyznać się do błędu, nagłośnić problem i zorganizować akcję naprawczą. Wielkie brawa dla koncernu za prawidłową reakcję.

~kfiatowa 2011-10-17

Nie pierwszy i nie ostatni przypadek w ciągu ostatnich kilku lat - dobrze, że reakcja jest natychmiastowa ze strony producenta, teraz trzeba jeszcze liczyć na odpowiedzialną i szybką reakcję posiadaczy samochodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie
Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie
Włodarze największych polskich miast coraz częściej myślą o wymianie taboru komunikacji miejskiej. Już niebawem na ulicach Wrocławia i Warszawy będziemy mogli skorzystać z nowych autobusów dostarczonych przez Mercedesa.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech