mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Scudo z wadliwym wspomaganiem

Fiat Scudo z wadliwym wspomaganiem

Właściciele niemal 400 egzemplarzy modelu Fiat Scudo zostaną zaproszeni do autoryzowanych serwisów Fiata z powodu możliwych problemów z układem wspomagania kierownicy.

Fiat Scudo z wadliwym wspomaganiem
Fiat Auto Poland z siedzibą w Bielsku-Białej powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Fiat Scudo, wyprodukowane we Francji, z powodu niewłaściwego ułożenia, przewody elektropompy układu wspomagania kierownicy mogą ocierać się o krawędź blachy nadkola, co może prowadzić do ich uszkodzenia/przetarcia. W konsekwencji może to skutkować wadliwym lub zaprzestaniem działania układu wspomagania kierownicy.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 399 samochodów marki Fiat Scudo.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą są powiadamiani przez autoryzowanych partnerów indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i prawidłowego ułożenia przewodów.

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-30

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Fiatmaniak 2011-11-17

No cóż. Potknięcia zdarzają się nawet najlepszym. Cieszy fakt że kierownictwo Fiata potrafi przyznać się do błędu, nagłośnić problem i zorganizować akcję naprawczą. Wielkie brawa dla koncernu za prawidłową reakcję.

~kfiatowa 2011-10-17

Nie pierwszy i nie ostatni przypadek w ciągu ostatnich kilku lat - dobrze, że reakcja jest natychmiastowa ze strony producenta, teraz trzeba jeszcze liczyć na odpowiedzialną i szybką reakcję posiadaczy samochodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.