Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Sedici z możliwością utraty kontroli

Fiat Sedici z możliwością utraty kontroli

Nieprawidłowości w montażu niektórych elementów układu kierowniczego w Fiacie Sedici mogą być przyczyną w ekstremalnej sytuacji nawet utraty kontroli nad autem.

Fiat Sedici z możliwością utraty kontroli
Fiat Auto Poland z siedzibą w Bielsku-Białej powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Sedici, wyprodukowanych w okresie od listopada 2011 do stycznia 2012, przegub dolny kolumny kierownicy mógł zostać nieprawidłowo zamontowany, co może spowodować utratę kontroli nad kierowanym pojazdem.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 30 samochodów marki Fiat Sedici.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą są powiadamiani przez uutoryzowanych partnerów indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Fiat Fullback - ceny na polskim rynku

Fiat Fullback - ceny na polskim rynku

Aktualności 2016-06-06

Fiat 124 Spider - ile kosztuje włoski roadster?

Fiat 124 Spider - ile kosztuje włoski...

Premiery 2016-04-20

Komentuj:

~ps 2014-09-07

Takie numery robią wszystkie firmy. Po prostu reklama a nie usterka. Wymiana jednej dobrej części na drugą. Dawno zostało wliczone w koszty, za które i tak zapłacił wcześniej klient.

~gregor79 2012-03-08

Pamiętacie akcję z Toyotą, która też miała podobną usterkę. Chyba poważniejszą, bo tam chodziło o hamulec. I akcja była dużo poważniejsza niż u Fiata. Pomyłki i usterki zdarzają się tylko żywym. Ta usterka Fiata to mały błąd, już w całości naprawiony.

~jeje 2012-03-08

Hej! A ja byłem w tej grupie 30 szczęśliwców. Naprawa trwała jeden dzień. Dostałem Fiata Freemonta do przetestowania, jako auto zastępcze. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej interwencji Fiata.

carmati 2012-03-08

30 sztuk to bardzo mało a takie wpadki zdarzają się każdej marce. Bardzo cieszy szybka reakcja a nie zamiatanie sprawy pod dywan. Fiat dba o bezpieczeństwo kierowców i nie chce stracić dobrej opinii którą tak ciężko wypracował. Brawo.

~Monikaa 2012-03-07

Na szczęście mojemu autku nic nie było ;)) Jeździ jak nowo wyprodukowane.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mazda RX-9 w 2020 roku
Mazda RX-9 w 2020 roku
Dobra wiadomość dla fanów japońskiej motoryzacji oczekujących na Mazdę RX-9. Samochód pojawi się na rynku, ale zanim wjedzie na drogi minie jeszcze trochę czasu. Wstępna data premiery dopiero za cztery lata.