mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat Uno - pierwsze przecieki

Fiat Uno - pierwsze przecieki

Wygląda na to, że długo oczekiwany Fiat Uno doczeka się reinkarnacji. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu, który robił furorę w Europie na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Fiat Uno - pierwsze przecieki

Nowa odsłona Fiata Uno raczej nie trafi na Stary Kontynent. Jak donoszą media zza wielkiej wody nowy Fiat zadebiutuje na początek w Brazylii, a później trafi do innych krajów Ameryki Południowej.

Pierwsze zdjęcia samochodu prezentują jeszcze prace w toku. Prawdopodobnie końcowy egzemplarz będzie się różnił od prezentowanego prototypu. Pod maską Fiata Uno pojawią się silniki takie jak litrowa jednostka zasilana etanolem (75KM) oraz jednostka o nazwie Evo. Będzie to motor o pojemności 1,4 litra bazowany na europejskiej wersji silnika.

Fiat Uno w nowej odsłonie będzie oferować około 200 litrów przestrzeni bagażowej oraz jego zasięg będzie ograniczony 48 litrowym bakiem. Na razie Fiat milczy na temat planów sprowadzenia Uno do Europy.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Uno Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Uno

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

~czajnikz 2010-01-25

Ja rozumiem, że to tylko Fiat i do tego Uno ale jak można zrobić T A K I E nadwozie? Z plasteliny chcą go zrobić? Jak dla mnie ochyda chociaż nie jestem zbyt wymagający. Astra I to przy tym piękność a przecież to auto z ponad dekadą na karku.

sajmon 2010-01-21

punto było chyba produkowane od 1995 lub 1996 roku, oczywiście odniosło niezaprzeczalny sukces rynkowy, ale UNO było popularne zwłaszcza w Polsce znacznie dłużej

~rafaraf 2010-01-19

w serbskiej fabryce zastavy jest juz produkowana zastava 11 bliźnak punto II, a co do sukcesow uno to owszemy i były ale w latach 80-tych, a w 90-tych sukcesem cieszyło sie punto I

~roman 2010-01-19

a jaki model mieli produkować w serbskiej fabryce którą Fiat kupił od Zastavy?? nie miało to być właśnie Uno??

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe fotoradary na polskich drogach
Nowe fotoradary na polskich drogach
Na polskich drogach pojawią się nowe fotoradary. Dofinansowanie z funduszy będzie obejmować urządzenia nowe i zmodernizowane. Jeszcze kilka miesięcy temu była mowa o 200 nowych lokalizacjach dla fotoradarach.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech