mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat udziela "eko-rabaty"

Fiat udziela "eko-rabaty"

25 maja Fiat Auto Poland uruchomił specjalną akcję promocyjną dla klientów, którzy kupując model tej włoskiej marki zdecydują się zezłomować lub oddać w rozliczeniu u dealera swój stary samochód dowolnej marki.

Fiat udziela
"Eko-Rabaty" to odpowiedź Fiata na promocje znane z innych rynków europejskich, gdzie funkcjonują dopłaty finansowane z budżetów państw. Promocja "Eko-Rabaty" jest natomiast finansowana całkowicie przez Fiat Auto Poland wraz z dealerami marki Fiat na terenie Polski. Warunek jest taki, by skorzystać z rabatu, klient indywidualny musi oddać swój stary samochód dowolnej marki, do punktu zbierania lub stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji lub pozostawić samochód używany w rozliczeniu u dealera. Powyższe pojazdy muszą być złomowane lub trwale wyrejestrowane na terenie Polski po 31 grudnia 2008 roku. We wszystkich powyższych opcjach dopuszczalne jest pokrewieństwo: małżonek, dzieci, rodzice, rodzeństwo.

Dzięki promocji "Eko-Rabaty", FIAT oferuje klientom potrójne, a nawet, jak w przypadku Fiata Panda, cztery razy wyższe rabaty w stosunku do promocji powszechnych. Są to bardzo pokaźne kwoty sięgające do 15.000 zł w przypadku modelu Croma. Modele Bravo i Linea oraz Sedici objęte są rabatami w wysokości do 6.000 zł, natomiast modele Grande Punto, Doblo i Qubo w wysokości do 5.000 zł. Zakup Fiata Panda w promocji "Eko-Rabat" to oszczędność do 3.000 zł.

Nowa oferta promocyjna Fiata to jedyny obecnie pro-ekologiczny program uruchomiony w Polsce na tak dużą skalę. Promocja "Eko-Rabaty” obowiązuje od 25 maja do 30 czerwca br.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat premie ekologiczne rynek polski rabat

Podobne wiadomości:

Fiat Doblo – następca przyjedzie za rok

auto motor i sport 0000-00-00

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~Łukasz 2009-06-09

To radze Ci zajrzec do ostatnich rankingow, Fiat to czolowka sprzedazy nowych aut w Polsce, i to nie od miesiaca czy dwoch ale od dobrych paru lat. Wedlug mnie te eko rabaty to z jednej storny dobra promocja, zbey odmlodzic jakos wiek aut na polskich drogach, a z drugiej odpowiedz firmy na brak zainteresowanie tematem ze strony rzadu. Niemcy mogly cos takiego wprowadzic, a u nas?

black_code 2009-06-03

zwykla sciema pod przykrywka ekologii Czym sie to rozni od rabatow u innych producentow? Na fali modnych hasel fiat stara sie ratowac sprzedaz

~żarówa 2009-06-03

świetna sprawa coś takiego ja posiadam torche zdezeowane autko więc taka zamianka będzie i na rękę :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.