mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat w Indiach

Fiat w Indiach

Fiat Group oraz Tata Motors ogłosiły 13 stycznia br., że podpisały porozumienie o współpracy dotyczące udostępnienia sieci dealerskiej i sprzedaży samochodów marki Fiat przez wyselekcjonowane punkty sprzedaży Tata na terenie Indii.

W wyniku porozumienia od marca 2006 w sieci dealerskiej Tata dostępne będą - obok gamy produktów Tata - wyselekcjonowane samochody marki Fiat wraz z obsługą i sprzedażą części zamiennych. Dealerzy oznaczą swoje punkty sprzedaży nowym logo – Fiat, które zostanie wyeksponowane obok logo Tata.
 
To porozumienie jest pierwszym rezultatem wspólnej działalności zapoczątkowanej po podpisaniu listu intencyjnego pomiędzy Fiatem i Tata Motors we wrześniu 2005.
 
Komentując to porozumienie, Sergio Marchionne, CEO Fiat S.p.A, powiedział: "To porozumienie jest krokiem milowym w kwestii naszej obecności w Indiach. Pozwala nam ono zwiększyć bazę klientów w tym kraju i zapewnić lepszej jakości obsługę naszym aktualnym klientom."
 
Komentując porozumienie, Ratan Tata, przewodniczący Tata Group i Tata Motors, stwierdził: "Bardzo mnie cieszy tak szybkie i zdecydowane rozpoczęcie potencjalnie długoterminowej relacji. Wierzymy, że zaowocuje ona niebawem jeszcze bardziej strategicznymi aliansami pomiędzy obydwiema organizacjami i rynkami".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.