mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiat zapłaci za indywidualne tablice!

Fiat zapłaci za indywidualne tablice!

Pierwszych 40 Klientów, którzy nabędą Fiata 500 i zechcą wyróżnić go zindywidualizowaną rejestracją własnego pomysłu, otrzyma zwrot kosztów takich tablic.

Fiat zapłaci za indywidualne tablice!

Indywidualne tablice rejestracyjne są dobrym sposobem na wyróżnienie samochodu spośród innych na drodze. Często pojawia się na nich imię, pseudonim, nazwa firmy lub motto życiowe

Niestety taka opcja nie jest darmowa. Trzeba za nią zapłacić nawet tysiąc złotych. Fiat przygotował jednak ciekawą promocję. Całkowity koszt zakupu takich tablic zostanie pokryty przez włoskiego producenta w ramach specjalnej premii przyznanej pierwszym 40 Klientom, którzy przy zakupie „500" zdecydują się na indywidualne tablice rejestracyjne.

Klienci zachowają równocześnie prawa do innych rabatów przy zakupie tego auta. Pozostaje zatem zabrać się do pracy i wybrać swój własny oryginalny numer.

Pierwsza litera tablicy indywidualnej jest odgórnie nadana (określa województwo, w którym jest dokonywana rejestracja, np. W dla Mazowieckiego, D dla Dolnośląskiego czy L dla Lubelskiego), jednak dalszy ciąg znaków może kreatywnie wybrać posiadacz auta. Ważne tylko, by na drugim miejscu umieścić cyfrę od 0 do 9, a następnie od trzech do pięciu liter, przy czym ostatnie dwie litery znów można zastąpić cyframi. Zatem w Warszawie można zarejestrować tablicę W0 LNOSC, we Wrocławiu D0 ROTKA, a w Lublinie L0 VEYOU.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 45 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat 500 Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat 500

Podobne wiadomości:

Nowy Fiat 500X w Paryżu - video

auto motor i sport 0000-00-00

Rozpoczęło się odliczanie. Za niecały miesiąc w Paryżu rodzina Fiatów 500 powiększy się o kolejny model - 500X.

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.