mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiatem 500 na piknik

Fiatem 500 na piknik

Fiat 500 świętuje pierwsza rocznicę premiery rynkowej. Z tej okazji 5 lipca na całym świecie odbędą się imprezy urodzinowe. Począwszy od Włoch a skończywszy na Japonii, od Francji po Afrykę Południową: właściciele 500-tki i wszyscy ci, którzy pragną ją mieć będą gościć na „PIKNIKU 500-tki”.

Fiatem 500 na piknik
Imprezy “500 PICNIC” odbędą się w Amsterdamie, Atenach, Kopenhadze, Londynie, Mediolanie, Monachium, Palermo, Paryżu, Rzymie, Tokio, Walencji, na Helu, w Wiedniu, Zurychu, Capetown. Poza tym, w RPA impreza zbiegnie się w czasie z debiutem na tamtejszym rynku Fiata 500. To wyjątkowe wydarzenie w każdym mieście ma przyciągnąć tłumy na tereny zielone i na plaże. Goście będą mogli bawić się przy wyśmienitej muzyce i występach artystycznych na żywo, o charakterze których zdecydują sami uczestnicy, poprzez system selekcji artystów on line realizowany przy współpracy z MTV.

Dziś już ponad 112 tysięcy klientów jeździ za kierownicą 500-tki po drogach 70 krajów, a drugie 100 tysięcy zamierza ją nabyć w najbliższych miesiącach. Aby docenić ten wielki entuzjazm postanowiono stworzyć odrębną przestrzeń dla amatorów 500-tki. Pomysł na tą imprezę i na pierwsze oficjalne spotkanie środowiska wyszedł właśnie od ludzi, zrodził się z chęci poznania się, spotkania i spędzenia wspólnie czasu oraz pochwalenia się własną 500-tką.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 41 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Tematy w artykule: 500

Podobne wiadomości:

Top 7 udanych powrotów

Top 7 udanych powrotów

Aktualności 2015-08-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.