mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiaty w wynajmie krótkoterminowym

Fiaty w wynajmie krótkoterminowym

Wraz z końcem listopada Fiat wprowadził usługę wynajmu krótkoterminowego swoich pojazdów dostawczych Fraikin Light.

Fiaty w wynajmie krótkoterminowym
Współpraca strategiczna pomiędzy Fraikin Polska a Fiat Professional w zakresie wynajmu samochodów dostawczych została rozpoczęta na wiosnę 2008 r., kiedy to wprowadzona została usługa wynajmu długoterminowego pod nazwą Fiat Rental. Fiat Rental jest usługą wynajmu długoterminowego samochodów użytkowych na okresy od 36 miesięcy i więcej. Fiat Rental to klasyczny leasing operacyjny rozszerzony o usługi serwisowe, ubezpieczeniowe, zarządzanie, samochody zastępcze a także assistance.

Rozwinięciem usługi Fiat Rental jest wynajem krótkoterminowy Fraikin Light. Usługa ta jest skierowana do szerokiej gamy klientów, którzy korzystają z pojazdów dostawczych podczas zwiększonych potrzeb transportowych, np. podczas szczytów przewozowych, testowania nowych tras, oczekiwania na nowe pojazdy, a także zwiększonej działalności okresowej. Jest to więc usługa skierowana tak samo do małych firm, dysponujących tylko jednym samochodem, jak i do międzynarodowych korporacji, korzystających codziennie z tego typu pojazdów.

Usługa Fraikin Light jest oparta na prostej procedurze wynajmu. Samochody są wynajmowane na okresy od jednego dnia do jednego roku. W każdy okres wliczona jest stała liczba kilometrów. Ceny za najem są jednakowe na terytorium całego kraju. Klient ma do dyspozycji cztery rodzaje pojazdów: Fiat Doblo Cargo Maxi, Fiat Ducato Furgon ze średnim rozstawem osi, Fiat Ducato Furgon z długim rozstawem osi oraz podwozie Ducato z zabudową izotermiczną i agregatem. Klient płacąc za najem ma zagwarantowaną pełną obsługę serwisową oraz pojazd zastępczy, jeżeli wymaga tego sytuacja.

W pierwszym etapie współpracy oferta wynajmu krótkoterminowego będzie dostępna w największych aglomeracjach w Polsce takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Tychy i Kraków. W następnych dwóch etapach oferta ta zostanie rozszerzona na inne aglomeracje miejskie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Sedici po liftingu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.