mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fiaty w wynajmie krótkoterminowym

Fiaty w wynajmie krótkoterminowym

Wraz z końcem listopada Fiat wprowadził usługę wynajmu krótkoterminowego swoich pojazdów dostawczych Fraikin Light.

Fiaty w wynajmie krótkoterminowym
Współpraca strategiczna pomiędzy Fraikin Polska a Fiat Professional w zakresie wynajmu samochodów dostawczych została rozpoczęta na wiosnę 2008 r., kiedy to wprowadzona została usługa wynajmu długoterminowego pod nazwą Fiat Rental. Fiat Rental jest usługą wynajmu długoterminowego samochodów użytkowych na okresy od 36 miesięcy i więcej. Fiat Rental to klasyczny leasing operacyjny rozszerzony o usługi serwisowe, ubezpieczeniowe, zarządzanie, samochody zastępcze a także assistance.

Rozwinięciem usługi Fiat Rental jest wynajem krótkoterminowy Fraikin Light. Usługa ta jest skierowana do szerokiej gamy klientów, którzy korzystają z pojazdów dostawczych podczas zwiększonych potrzeb transportowych, np. podczas szczytów przewozowych, testowania nowych tras, oczekiwania na nowe pojazdy, a także zwiększonej działalności okresowej. Jest to więc usługa skierowana tak samo do małych firm, dysponujących tylko jednym samochodem, jak i do międzynarodowych korporacji, korzystających codziennie z tego typu pojazdów.

Usługa Fraikin Light jest oparta na prostej procedurze wynajmu. Samochody są wynajmowane na okresy od jednego dnia do jednego roku. W każdy okres wliczona jest stała liczba kilometrów. Ceny za najem są jednakowe na terytorium całego kraju. Klient ma do dyspozycji cztery rodzaje pojazdów: Fiat Doblo Cargo Maxi, Fiat Ducato Furgon ze średnim rozstawem osi, Fiat Ducato Furgon z długim rozstawem osi oraz podwozie Ducato z zabudową izotermiczną i agregatem. Klient płacąc za najem ma zagwarantowaną pełną obsługę serwisową oraz pojazd zastępczy, jeżeli wymaga tego sytuacja.

W pierwszym etapie współpracy oferta wynajmu krótkoterminowego będzie dostępna w największych aglomeracjach w Polsce takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Tychy i Kraków. W następnych dwóch etapach oferta ta zostanie rozszerzona na inne aglomeracje miejskie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat

Podobne wiadomości:

Fiat Panda 4x4 w wersji Glam Edition

auto motor i sport 0000-00-00

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.