mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Finał YETD na żywo

Finał YETD na żywo

Zobacz zmagania najlepszych europejskich kierowców. Relacja na żywo w sobotę, 8 września od godziny 11.00. Nagrodą jest nowa Scania serii R!

Finał YETD na żywo

Od 2003 r. Scania organizuje na całym świecie konkursy mające na celu zwrócenie uwagi na najważniejszy pojedynczy element, który może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, ograniczenia emisji spalin i redukcji zużycia paliwa: kierowcę samochodu ciężarowego.
Dotychczas w Konkursie Kierowców Scania wzięło udział ponad 100 000 kierowców samochodów ciężarowych, co czyni to wydarzenie największym konkursem tego typu na świecie, posiadającym jednocześnie walor edukacyjny.
Relację z tegorocznego finału konkursu Young European Truck Driver, który odbędzie się w Szwecji, obejrzeć można za pośrednictwem stron www.scania.pl. Zawodnik, który wykaże się największą wiedzą, efektywnością jazdy i sprawnością w manewrowaniu, a tym samym zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma w nagrodę nową Scania serii R – wyjątkowy samochód ciężarowy dla wymagających profesjonalistów, z pionierskim sprzęgłem sterowanym elektrohydraulicznie. Także z systemem Scania Driver Support, który pomoże Ci stać się jeszcze lepszym kierowcą.
Drugą nagrodę ufundowała firma Michelin. To pakiet VIP dla dwóch osób na edycję Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) rozgrywaną pod koniec 2012 r. Pakiet obejmuje przelot na miejsce rajdu i z powrotem, zakwaterowanie, upominki i inne atrakcje.

Podobne wiadomości:

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.