mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Po raz dziesiąty rozstrzygnięty został konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw - Ambasador Biznesu Podlasie 2008. W tym roku pierwsze miejsce zajęła firma AC S.A., która zajmuje się elektroniką do samochodowych instalacji gazowych.

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego już po raz dziesiąty zorganizowała konkurs na Ambasadora Biznesu, w którym mogą brać udział małe i średnie przedsiębiorstwa. X edycja konkursu miała charakter wyjątkowy, ponieważ zwycięska firma została wyłoniona spośród wszystkich dotychczasowych laureatów dziewięciu edycji konkursu.

W tym roku Ambasadorem Biznesu - Podlasie 2008, została firma AC S.A. Działalność firmy na początku polegała na produkcji podgrzewaczy oleju napędowego, jednak w przeciągu kilku lat stała się ona czołowym producentem elektroniki i wiązek elektrycznych do samochodowych instalacji gazowych na rynek Polski oraz specjalistycznych układów na rynki europejskie.

Pierwsze kroki w elektronice do samochodowych instalacji gazowych firma stawiała w 1999 roku. Były to centralki włączające gaz w samochodzie i proste emulatory. Z biegiem lat oferta została poszerzona o całą gamę sterowników, emulatorów oraz testerów. Obecnie AC S.A. działa w budynku o powierzchni 10 000 m kw., posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2000, a także zatrudnia ponad 200 osób. W roku 2004 firma zwiększyła znacznie udział w rynku sprzedając ponad 170 tyś. sterowników elektronicznych do pojazdów zasilanych gazem, co potwierdza ugruntowaną pozycję firmy na rynku.

Podobne wiadomości:

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Polskie drogi 2015-12-07

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.