mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Po raz dziesiąty rozstrzygnięty został konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw - Ambasador Biznesu Podlasie 2008. W tym roku pierwsze miejsce zajęła firma AC S.A., która zajmuje się elektroniką do samochodowych instalacji gazowych.

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego już po raz dziesiąty zorganizowała konkurs na Ambasadora Biznesu, w którym mogą brać udział małe i średnie przedsiębiorstwa. X edycja konkursu miała charakter wyjątkowy, ponieważ zwycięska firma została wyłoniona spośród wszystkich dotychczasowych laureatów dziewięciu edycji konkursu.

W tym roku Ambasadorem Biznesu - Podlasie 2008, została firma AC S.A. Działalność firmy na początku polegała na produkcji podgrzewaczy oleju napędowego, jednak w przeciągu kilku lat stała się ona czołowym producentem elektroniki i wiązek elektrycznych do samochodowych instalacji gazowych na rynek Polski oraz specjalistycznych układów na rynki europejskie.

Pierwsze kroki w elektronice do samochodowych instalacji gazowych firma stawiała w 1999 roku. Były to centralki włączające gaz w samochodzie i proste emulatory. Z biegiem lat oferta została poszerzona o całą gamę sterowników, emulatorów oraz testerów. Obecnie AC S.A. działa w budynku o powierzchni 10 000 m kw., posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2000, a także zatrudnia ponad 200 osób. W roku 2004 firma zwiększyła znacznie udział w rynku sprzedając ponad 170 tyś. sterowników elektronicznych do pojazdów zasilanych gazem, co potwierdza ugruntowaną pozycję firmy na rynku.

Podobne wiadomości:

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

Polskie drogi 2016-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.