mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Firma Thoni Alutec uruchamia kolejną inwestycję

Firma Thoni Alutec uruchamia kolejną inwestycję

Najnowszą inwestycją działającej w Stalowej Woli firmy Thoni Alutec jest lakiernia, która zapewni nowe miejsca pracy. Już dzisiaj firma zatrudnia ponad 600 pracowników.

Firma Thoni Alutec uruchamia kolejną inwestycję
Nowoczesna lakiernia do lakierowania odlewów zwiększy konkurencyjność zakładu, zapewni gotowy wyrób wyprodukowany w całości w jednej firmie, jak również skróci czas realizacji zamówienia. Przy planowaniu budowy lakierni jednym z najważniejszych zadań było stworzenie procesu technologicznego gwarantującego najmniejszy wpływ na otaczające środowisko.

Firma Thoni Alutec z siedzibą w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni stopów lekkich na świecie. Produkuje w szczególności duże i skomplikowane odlewy aluminiowe - do 10 ton oraz ponad 10 m długości. „Jesteśmy w stanie zapewnić cały proces technologiczny, począwszy od wyprodukowania modelu, poprzez jego odlanie a skończywszy na obróbce mechanicznej CNC - mówi przedstawiciel firmy Piotr Kość. - Cały proces technologiczny jest przeprowadzony zgodnie z międzynarodowymi standardami i specyfikacjami klienta. Przeszkoleni pracownicy przeprowadzają badania rentgenowskie, ultradźwiękowe, penetracyjne i wiele innych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w Europie, Stanach Zjednoczonych, Bliskim Wschodzie, Indiach i Chinach, które uważają jakość, niezawodność i elastyczność za priorytet.”

Podobne wiadomości:

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross