mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Firma Thoni Alutec uruchamia kolejną inwestycję

Firma Thoni Alutec uruchamia kolejną inwestycję

Najnowszą inwestycją działającej w Stalowej Woli firmy Thoni Alutec jest lakiernia, która zapewni nowe miejsca pracy. Już dzisiaj firma zatrudnia ponad 600 pracowników.

Firma Thoni Alutec uruchamia kolejną inwestycję
Nowoczesna lakiernia do lakierowania odlewów zwiększy konkurencyjność zakładu, zapewni gotowy wyrób wyprodukowany w całości w jednej firmie, jak również skróci czas realizacji zamówienia. Przy planowaniu budowy lakierni jednym z najważniejszych zadań było stworzenie procesu technologicznego gwarantującego najmniejszy wpływ na otaczające środowisko.

Firma Thoni Alutec z siedzibą w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni stopów lekkich na świecie. Produkuje w szczególności duże i skomplikowane odlewy aluminiowe - do 10 ton oraz ponad 10 m długości. „Jesteśmy w stanie zapewnić cały proces technologiczny, począwszy od wyprodukowania modelu, poprzez jego odlanie a skończywszy na obróbce mechanicznej CNC - mówi przedstawiciel firmy Piotr Kość. - Cały proces technologiczny jest przeprowadzony zgodnie z międzynarodowymi standardami i specyfikacjami klienta. Przeszkoleni pracownicy przeprowadzają badania rentgenowskie, ultradźwiękowe, penetracyjne i wiele innych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w Europie, Stanach Zjednoczonych, Bliskim Wschodzie, Indiach i Chinach, które uważają jakość, niezawodność i elastyczność za priorytet.”

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Polskie drogi 2016-02-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.