mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fleet Logistics w Rosji i krajach nadbałtyckich

Fleet Logistics w Rosji i krajach nadbałtyckich

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów dot. niezależnego doradztwa firma Fleet Logistics rozszerza swą działalność o Rosję i kraje nadbałtyckie.

Międzynarodowe firmy coraz częściej poszukują niezależnego doradztwa w zakresie floty samochodów w swoich oddziałach w Europie Środkowej. Fleet Logistics rozszerzyło zasięg geograficzny nawiązując współpracę konsultingowo-doradczą z dwoma loklanymi partnerami Fifth Wheel Management w Rosji oraz Operatus Mobilis w krajach nadbałtyckich (Estonia, Łotwa, Litwa). W planach Fleet Logistics są również Rumunia, Turcja i inne kraje regionu.
 
Fleet Logistics jest międzynarodową firmą zajmującą się doradztwem w zakresie kosztów i organizacji firmowej floty samochodowej oraz zarządzaniem dostawcami usług flotowych z wykorzystaniem koncepcji multisourcingu (wielu dostawców). Polski oddział powstał w 2003 roku i przeprowadził kilkanaście projektów doradczych (audyty, przetargi, analizy) dla średnich i dużych klientów - korporacji międzynarodowych oraz firm polskich.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport