mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Flotowa nagroda dla Fiata Fiorino

Flotowa nagroda dla Fiata Fiorino

Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, nowy model Fiata - Fiorino  Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskie wyróżnienie – nagrodę w kategorii Najlepszy Nowy Samochód Dostawczy (Best New Van)  podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet World Honours. Nagrody te, rozdane podczas ceremonii w Londynie, są przyznawane corocznie producentom samochodów, którzy w opinii jury osiągnęli wyjątkowy poziom w swoim sektorze.

Flotowa nagroda dla Fiata Fiorino
Jury przewodniczył doświadczony specjalista, George Emmerson, który zarządzał flotami takich firm jak IBM, NHBC i Black Horse Agencies. Inni członkowie jury to Ross Durkin, Ken Rogers i John Kendall z redakcji Fleet World oraz menadżer flotowy, Jackie Pomfrett.

Dane na temat wartości rezydualnej pojazdów, kosztów utrzymania i niezawodności są dostarczane przez ALD Automotive, Masterlease oraz ING Car Lease.

John Kendall, wydawca Commercial Fleet World, skomentował nagrodę następująco: „Premiera Fiata Fiorino otwiera nowy rozdział trwającej już 30 lat współpracy Fiata i PSA w dziedzinie lekkich samochodów dostawczych. „Oferując ładowność 610 kg i przestrzeń ładunkową 2,50 m3, trzem konkurentom udało się połączyć  ładowność użytkową z maksymalną pojemnością w kompaktowym furgonie dużo mniejszym od tradycyjnych lekkich samochodów dostawczych. Sprawdzone silniki, proponowane przez Fiata i PSA powinny również pomóc w utrzymaniu niskich kosztów użytkowania".

Paul Godden, Menedżer Marki Fiat Professional na rynku brytyjskim, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni faktem, że Fiorino zostało uhonorowane w ten sposób i tak szybko po wejściu na rynek brytyjski. Proponowane przez ten furgon połączenie wymiarów, uniwersalności i atrakcyjnego wyglądu, gwarantuje jego sukces, co udowodniła dzisiejsza nagroda branżowa".

Fiorino uzupełnia gamę produktów oferowanych w Wielkiej Brytanii przez markę Fiat Professional – część spółki Fiat Group Automobiles SpA, wyspecjalizowaną w samochodach dostawczych – w momencie znaczącego zwiększenia sprzedaży tej marki w segmencie LCV, która odnotowała wzrost o 8.3 % w latach 2006-2007.

Produkowane w zakładach Tofas w Turcji Fiorino jest owocem joint-venture Fiata i PSA i zostało zaprojektowane specjalnie do łatwego i skutecznego wykorzystania w zatłoczonych centrach miejskich.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Fiorino
Fiat Fiorino
Cena podstawowa już od: 40 959 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Fiorino Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Fiorino

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.