mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Flux zwycięzcą konkursu Peugeota

Flux zwycięzcą konkursu Peugeota

Rozstrzygnięta została czwarta już edycja międzynarodowego konkursu designerskiego Peugeot. Zwycięzcą został 20-letni Włoch, Mihai Panaitescu, za projekt o nazwie Flux.

Flux zwycięzcą konkursu Peugeota

W czwartej edycji konkursu projektanci amatorzy zostali zaproszeni do przesłania projektu własnej koncepcji samochodu nawiązującego do skrótu P.L.E.A.S.E. Czyli samochodu dostarczającego czystej Przyjemności (Pleasurable) prowadzenia poprzez swą Lekkość (Lively) i Skuteczność (Efficient), pozostającego Dostępnym (Accessible) przez Prostotę (Simple) i Ekologię (Ecological) koncepcji.

Zobacz 30 finałowych projektów

Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio modele N Jooy, stworzony przez Brazylijczyka, Wesleya Saikawę, oraz Allscape, którego twórcą był Gustavo Ferrero z Wenezueli.

Zwycięski model, wraz z dziesiątką finalistów, zostaną zaprezentowane na wystawie w Genewie. Łącznie zostało zarejestrowanych około 4 tys. projektów, co stanowi liczbę większą, niż w każdej poprzedniej edycji.

Zobacz więcej o samochodach marki Peugeot

Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?