mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford Harley-Davidson F 150

Ford Harley-Davidson F 150

Dwie legendy amerykańskiej motoryzacji Ford F 150 i Harley-Davidson będą ze sobą ponownie współpracować. Nowa wersja popularnego w USA pick-upa ponownie pojawi się w specjalnej serii z potężnym silnikiem V8.

Ford Harley-Davidson F 150

Ford F 150 sygnowany przez Harleya-Davidsona będzie napędzany silnikiem o pojemności 6,2 l., który generuje 411 konie mechanicznych. Maksymalny moment tej jednostki to 575 Nm. Do tej pory ta jednostka dostępna była dla największego pracownika ze stajni Forda - modelu F 450. Całkowity uciąg samochodu to 4,2 tony. Do wyboru będą dwa rodzaje napędu: 4x4 lub tylko na tylną oś.

Unikatowy pick-up wyróżnia się pod kątem stylistyczny. Ma 22-calowe obręcze kół i dostępny jest w dwóch kolorach nadwozia z katalogu Harley-Davidson: „Tuxedo-Black“ i „Ingot Silver“. Na karoserii znajdzie się też kilka aplikacji kojarzących się z firmą specjalizującą się w budowie kultowych motorów. Ford będzie wyposażony także między innymi w dodatkowy monitor pokładowy.

 

 

Tematy w artykule: Ford F 150 Harley-Davidson

Podobne wiadomości:

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

Aktualności 2015-04-17

Ford opatentował 11-biegowy

Ford opatentował 11-biegowy "automat"

Technika 2015-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech