mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford Harley-Davidson F 150

Ford Harley-Davidson F 150

Dwie legendy amerykańskiej motoryzacji Ford F 150 i Harley-Davidson będą ze sobą ponownie współpracować. Nowa wersja popularnego w USA pick-upa ponownie pojawi się w specjalnej serii z potężnym silnikiem V8.

Ford Harley-Davidson F 150

Ford F 150 sygnowany przez Harleya-Davidsona będzie napędzany silnikiem o pojemności 6,2 l., który generuje 411 konie mechanicznych. Maksymalny moment tej jednostki to 575 Nm. Do tej pory ta jednostka dostępna była dla największego pracownika ze stajni Forda - modelu F 450. Całkowity uciąg samochodu to 4,2 tony. Do wyboru będą dwa rodzaje napędu: 4x4 lub tylko na tylną oś.

Unikatowy pick-up wyróżnia się pod kątem stylistyczny. Ma 22-calowe obręcze kół i dostępny jest w dwóch kolorach nadwozia z katalogu Harley-Davidson: „Tuxedo-Black“ i „Ingot Silver“. Na karoserii znajdzie się też kilka aplikacji kojarzących się z firmą specjalizującą się w budowie kultowych motorów. Ford będzie wyposażony także między innymi w dodatkowy monitor pokładowy.

 

 

Tematy w artykule: Ford F 150 Harley-Davidson

Podobne wiadomości:

Ford Galaxy – bezmiar przestrzeni

auto motor i sport 0000-00-00

Ford opatentował 11-biegowy

Ford opatentował 11-biegowy "automat"

Technika 2015-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando