mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford Transit - większy wybór od 2005

Ford Transit - większy wybór od 2005

W czterdziesty rok produkcji dostawczego modelu, Ford wjedzie z dwiema nowymi wersjami swojego dostawczaka. Są to: T260 ze średniej długości podwoziem i T 280 z długą bazą.

Pierwsza z nich, posiada 2,9-metrową przestrzeń ładunkową o pojemności prawie 9 i 10,3m2 – odpowiednio dla wersji z niskim i wysokim dachem – i ma ładowności 907kg. Drugi model, dostępny również w obu wysokościach kabiny i przestrzeni ładunkowej, dysponuje przestrzenia o długości 340 centymetrów. Mieści 10,45m2 towaru w wersji niskiej lub 11,9m2 w wersji wysokiej.

Wszystkie nowe modele będą wyposażane w trzy wersje 2-litrowej jednostki. Diesle mogą mieć moc od 85 KM lub 100 KM w opcjach TDdi do 125 KM w wersji z common rail – TDCi. Auta dostępne będą zarówno z przednim, jak i tylnym, napędem. Te pierwsze zyskają na niższym położeniu powierzchni ładunkowej, natomiast tylno napędowe dostawczaki zabiorą średnio o 100kg więcej.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie. Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej pory brylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.
Odgadnij model Odgadnij model