mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford dla "indywidualnych"

Ford dla "indywidualnych"

Moda na personalizację oraz indywidualność wkroczyła już dawno w branżę motoryzacyjną. Mieliśmy już BMW Individual, niedawno Volkswagen zaczął wprowadzać limitowane edycje z logiem 'i'. Teraz nadeszła kolej na producenta, Forda.

Ford dla

Dzięki programowi "Ford Individual" każdy klient będzie mógł personalizować wygląd swojego samochodu, dzięki mnogości opcji jakie będą uzupełniać podstawowe wersje wyposażeniowe. Bernhard Mattes, vice dyrektor działu obsługi klienta Ford tłumaczy, że jest to odpowiedz na rosnący trend na rynku. Według niego kupno samochodu jest na tyle poważną inwestycją, że ludzie chcą coraz częściej mieć większy wpływ na to co będzie montowane w ich samochodach.

Na początek pilotażowy program zostanie uruchomiony w Niemczech oraz Szwajcarii. Pierwszym modelem, dostępnym do indywidualizacji zostanie S-MAX, zwycięzca plebiscytu Car of the Year 2007. Pomiędzy pakietami wyposażeniowymi dostępny będzie jeden, w którym znajdzie się skórzana tapicerka, która obija całe wnętrze. „Ford Individual” składa się z trzech różnych tematów jak "sport", "luksus" oraz "hi-tec".

Pierwszy z nich został zaprojektowany dla rangi ST oraz innych samochodów sportowych. W jego skład wchodzą specjalne wzory felg aluminiowych, spoilerów oraz akcesoriów takich jak aluminiowe nakładki na pedały, metalowe progi. W linii luksusowej znajdziemy skórę wysokiej jakości oraz wstawki z drewna. Poza tym umożliwiają wybór specjalnych wersji kolorystycznych nadwozia oraz tapicerki. Poziom "hi-tec" przeznaczony jest dla osób lubiących wszelakie nowinki techniczne takie jak zaawansowane zestawy audio lub kamery tylne.

Czytaj także:

"I"ndywidualny Volkswagen (2006-08-08)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford

Podobne wiadomości:

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja...

Aktualności 2018-02-09

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

~Błąd 2007-01-29

Volkswagen z logiem RRRRRR - "R" line ! nie "i"

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.