mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford i UEFA wciąż razem

Ford i UEFA wciąż razem

Do 2009 roku została przedłużona trwająca już od 14 lat współpraca pomiędzy firmą Ford a Europejską Unią Piłkarską (UEFA). W nadchodzącym sezonie podczas meczów reklamowamy będzie Ford S-MAX.

Ford i UEFA wciąż razem

Na mocy nowej umowy Ford w okresie 2006-2009 będzie nadal sponsorem rozgrywek Piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League). Obecna umowa wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu 2005-2006. Ford jest partnerem UEFA w organizacji Champions League nieprzerwanie od samego początku rozgrywek zapoczątkowanych jesienią 1992 roku.

Jako oficjalny dostawca samochodów, Ford nadal w ciągu sezonu będzie oddawał do dyspozycji organizatorów ponad 800 samochodów, które umożliwią szybkie, wygodne i bezpieczne przemieszczanie się na miejsce organizacji meczów oficjeli, sędziów i zaproszonych gości.

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie Ford będzie podkreślał swoje długoletnie zaangażowanie w organizację Piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Właśnie podczas salonu genewskiego oficjalną premierę będzie miał nowy Ford S-MAX – samochód, który stanie się reprezentacyjnym modelem floty pojazdów obsługującej Champions League. Przez pozostałą część sezonu 2005-2006 nowy Ford S-MAX będzie także intensywnie reklamowany na planszach i banerach rozmieszczonych wokół boisk.

Czytaj także:
Ford S-MAX: Sportowo i przestronnie (2006-02-20)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford S-MAX
Ford S-MAX
Cena podstawowa już od: 108 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford S-MAX Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Ford S-MAX piłka nożna

Podobne wiadomości:

Sportowo i przestronnie

Sportowo i przestronnie

Premiery 2006-02-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross