mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford i UEFA wciąż razem

Ford i UEFA wciąż razem

Do 2009 roku została przedłużona trwająca już od 14 lat współpraca pomiędzy firmą Ford a Europejską Unią Piłkarską (UEFA). W nadchodzącym sezonie podczas meczów reklamowamy będzie Ford S-MAX.

Ford i UEFA wciąż razem

Na mocy nowej umowy Ford w okresie 2006-2009 będzie nadal sponsorem rozgrywek Piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League). Obecna umowa wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu 2005-2006. Ford jest partnerem UEFA w organizacji Champions League nieprzerwanie od samego początku rozgrywek zapoczątkowanych jesienią 1992 roku.

Jako oficjalny dostawca samochodów, Ford nadal w ciągu sezonu będzie oddawał do dyspozycji organizatorów ponad 800 samochodów, które umożliwią szybkie, wygodne i bezpieczne przemieszczanie się na miejsce organizacji meczów oficjeli, sędziów i zaproszonych gości.

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie Ford będzie podkreślał swoje długoletnie zaangażowanie w organizację Piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Właśnie podczas salonu genewskiego oficjalną premierę będzie miał nowy Ford S-MAX – samochód, który stanie się reprezentacyjnym modelem floty pojazdów obsługującej Champions League. Przez pozostałą część sezonu 2005-2006 nowy Ford S-MAX będzie także intensywnie reklamowany na planszach i banerach rozmieszczonych wokół boisk.

Czytaj także:
Ford S-MAX: Sportowo i przestronnie (2006-02-20)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford S-MAX
Ford S-MAX
Cena podstawowa już od: 108 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford S-MAX Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Ford S-MAX piłka nożna

Podobne wiadomości:

Sportowo i przestronnie

Sportowo i przestronnie

Premiery 2006-02-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.