mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford rozpoczął produkcję B-MAXa

Ford rozpoczął produkcję B-MAXa

Amerykański koncern rozpoczął produkcję modelu B-MAX. Auto będzie produkowane w rumuńskiej fabryce Forda, która zlokalizowana jest w mieście Krajowa.

Ford rozpoczął produkcję B-MAXa
„Wielu klientów w Europie boryka się z kłopotami finansowymi, dlatego dążenie do posiadania najdroższego, największego i najszybszego samochodu ustępuje miejsca rozsądnym i przemyślanym kalkulacjom dotyczącym zakupu nowego auta”, powiedział Henry Mason z serwisu trendwatching.com monitorującego światowe trendy rynkowe.

Najnowsze doniesienia sugerują, że segment aut wielofunkcyjnych wzrośnie o 17 procent do 2018 roku. Ford wychodząc naprzeciw tym trendom zaprezentował B-MAXa kilka miesięcy temu i teraz przypuszcza atak z użyciem nowej broni w segmencie. Dzięki zastosowaniu technologii Ford Easy Access Door System, która dostarcza w nowym modelu rozsuwanych drzwi do wnętrza auta można dostać się dzięki szerokiej na 1.5 m wnęce. Na pokładzie nowego B-MAXa znajdziemy najnowsze jednostki napędowe, technologię Ford ECOnetic oraz funkcję aktywowania głosem systemu komunikującego się z telefonem komórkowym - SYNC.

Aż 675 milionów euro zainwestowała firma Ford w nową rumuńską fabrykę. Oprócz B-MAXa w Krajowej montowany jest również silnik EcoBoost 1.0 l, który w tym roku zdobył nagrodę International Engnine of the Year.

Podobne wiadomości:

Ford Focus Turnier

auto motor i sport 0000-00-00

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na...

Premiery 2017-09-14

Komentuj:

Pacio 2012-06-26

od kąd już o nim się mówi a dopiero teraz go produkują seryjnie???? myślałem że już dawno wystartowali

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.