mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford tworzy serwis dla używanych aut. Tani!

Ford tworzy serwis dla używanych aut. Tani!

Ford Motorcraft Service to nowy i, co najważniejsze, konkurencyjny cenowo program serwisowy skierowany do właścicieli używanych, minimum czteroletnich Fordów.

Ford tworzy serwis dla używanych aut. Tani!
Inicjatywa Ford Motorcraft Service jest przeznaczona dla właścicieli zarówno osobowych, jak i używanych Fordów, które mają przynajmniej 4 lata. Program ten, swoją korzystną cenowo ofertą, ma przekonać właścicieli tych pojazdów do korzystania z usług autoryzowanych stacji obsługi. W ofercie produktowej znajdują się oryginalne części zamienne sygnowane marką Ford, jednak atrakcyjna cena ma dotyczyć również robocizny

Jak przekonuje Ford, wizyta kilkuletnim autem w autoryzowanej placówce nie musi być dokuczliwa dla portfela. Dzięki nowemu programowi można dokonać obsługi auta albo popularnej naprawy w atrakcyjnej cenie. Dotyczy to całej sieci Forda, w której obowiązują te same zasady programu Ford Motorcraft Service, zachowując gwarancję w całej sieci.

W ramach programu przygotowane zostały specjalne, promocyjne pakiety usług serwisowych, uwzględniających najpopularniejsze prace wykonywane regularnie w samochodach:

Pakiet - Ford Motorcraft Service
To usługa obejmująca swoim zakresem recepcję przejazdową, gdzie w obecności klienta dokonywana jest wstępna kontrola pojazdu, wymianę oleju, filtra oleju i filtra powietrza. Koszt tego pakietu to 279 zł zarówno dla aut osobowych, jak i dostawczych.

Pakiet - Przegląd 4+
Ta usługa obejmuje swoim zakresem 30 czynności przeglądowych, wymianę oleju, filtra oleju i filtra powietrza za cenę 490 zł dla aut osobowych i 590 zł dla dostawczych. W ramach tego pakietu klient otrzymuje również usługę Assistance 12, działającą przez okres 12 miesięcy albo do kolejnego przeglądu.

Uczestnicy programu Ford Motorcraft Service mogą liczyć również na dokonanie popularnych napraw w bardzo korzystnej cenie, mają również możliwość kupowania i wymiany ogumienia w preferencyjnych cenach.

Program obejmuje również możliwość przygotowania samochodu do przeglądu rejestracyjnego. Odbywa się to podczas dodatkowej wizyty w serwisie. Po takiej gruntownej kontroli i ewentualnej ingerencji mechaników właściciel czteroletniego lub starszego Forda może być pewien, że diagnosta nie będzie miał żadnych zastrzeżeń.

Ford Motorcraft Service nie jest pierwszym programem obejmującym swym zakresem samochody z rynku wtórnego. Od roku działa już program Ford Używane, dzięki któremu w sieci dilerskiej Forda wszyscy chętni na auto z rynku wtórnego mogą kupować samochody o pewnej przeszłości, sprawne technicznie i wolne od wad prawnych.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford samochody używane

Podobne wiadomości:

Test porównawczy kombi: Opel Astra, Ford...

auto motor i sport 0000-00-00

Jeśli coś jest do wszystkiego, to... nie, kompaktowe samochody nie są
do niczego. Sprawdzają się w roli aut do miasta i na dalekie trasy, zawieziesz nimi dzieci do szkoły i przewieziesz szafę z Ikei. Testujemy cztery popularne kompakty kombi z dieslami pod maską.

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja...

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

~Ford S Max 2009 2014-05-26

Bzdura, tania robocizna ;) i tanie czesci. Wymienilem tarcze i klocki z Motorcraft (niby oryginalen czesci Forda). Kola bily od poczatku. W serwisie pomierzyli tarcze i stwierdzili ze wszystko ok. A dlaczego bija kola przy hamowaniu, niewiadomo. Pojechalem do innego serwisu, no name, wymienili tarcze i klocki na ATE. Samochod sunie jak nowiutki. Pomierzyli tez tarcze, niby w granicach normy, ale tych wyzszych granicach, gdzie przy tak ciezkim samochodzie powodawalo juz bicie kol. Takze nigdy "oryginalnych" tanich czesci Forda pod marka Motorcraft.

~mam vw 2014-05-17

I wcale nie jest lepiej

~Uzytkownik Forda 2014-05-16

Co do cen to jakis absurd .... Wymiana po 200 tys Ford Mondeo IV z 2008 1.8 Tdci zaplacilem 1600 zl za same czesci + robocizna 350 zł szok wymyslil sobie Ford specjalny dolny rozrzad...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.