mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford w trosce o klienta

Ford w trosce o klienta

Ford w trosce o zadowolenie klientów ogłasza akcję serwisową dotyczącą samochodów Ford Focus i Focus C-MAX wyposażonych w wycieraczkę szyby tylnej.

Ford rozpocznie 29 lipca br. akcję serwisową dotyczącą samochodów Ford Focus i Ford Focus C-MAX wyposażonych w wycieraczkę szyby tylnej wyprodukowanych w okresie od 2 kwietnia 2003 do 3 marca 2005 roku. Badania wykazały, że w pojazdach tych wyposażonych w wycieraczkę szyby tylnej ze spryskiwaczem, do wewnętrznego mechanizmu silniczka przez trzpień ramienia wycieraczki może przeciekać woda. Jeśli woda zawiera sól, tak jak zimą, zwarcie elektryczne może spowodować uszkodzenie silniczka wycieraczki.
 
Przedmiotem akcji serwisowej jest wymiana osłony zabezpieczającej przed wodą i przelotki uszczelniającej trzpień ramienia wycieraczki. Czynności związane z wymianą tych dwóch elementów (osłony przed wodą oraz uszczelnienia trzpienia ramienia wycieraczki) zostaną przeprowadzone bezpłatnie i trwać będą ok. 15 minut.

Według informacji jakimi dysponuje Ford Polska Sp. z o.o. akcja serwisowa w Polsce dotyczy 4.031 egzemplarzy samochodów Ford Focus i Focus C-MAX sprzedanych przez autoryzowanych dealerów firmy Ford. Klienci o fakcie objęcia ich pojazdów akcją serwisową zostaną powiadomieni listem i zaproszeni do złożenia wizyty w dowolnym autoryzowanym serwisie Forda w celu dokonania bezpłatnego usprawnienia ich pojazdu.

"Nieszczelność uszczelnienia trzpienia ramienia wycieraczki występuje nadzwyczaj rzadko" – powiedział Bogusław Głód, Dyrektor Serwisu i Obsługi Posprzedażnej Ford Polska. "Według posiadanych przez nas danych od początku produkcji obu modeli, w Polsce znany jest nam jeden przypadek przegrzania się silniczka wycieraczki tylnej".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.