mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford wspiera polską technologię

Ford wspiera polską technologię

Wraz z debiutem nowej generacji Focusa polski oddział Forda postanowił wesprzeć młodych naukowców, studentów oraz entuzjastów nowych technologii ogłaszając konkurs na najbardziej innowacyjne polskie projekty technologiczne.

Ford wspiera polską technologię
- Nowy Ford Focus jest wyposażony w wiele bardzo przydatnych, wspierających komfort i bezpieczeństwo kierowcy innowacyjnych technologii – powiedział Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu Ford Polska Sp. z o.o. - Wiele z nich po raz pierwszy zostanie wykorzystanych w samochodzie klasy kompaktowej. Naturalnym więc jest, że wprowadzając na polski rynek nasz najlepiej sprzedający się model postanowiliśmy wesprzeć młodych naukowców i studentów. Być może któryś z nich pracuje nad rozwiązaniem, które w przyszłości uratuje komuś życie?

Zgłoszenia projektów do konkursu będzie można dokonać za pośrednictwem aplikacji Innowacyjne Projekty na profilu Ford Polska na facebooku. Każdy projekt zostanie poddany głosowaniu fanów Ford Polska. Z dziesięciu najwyżej ocenionych projektów komisja konkursowa wybierze trzy najciekawsze. W skład komisji wejdą Redaktor Naczelny miesięcznika Focus, przedstawiciele firm Ford Polska oraz Mindshare Polska. Termin zgłaszania projektów upływa 31 marca.

W dniach 15 kwietnia – 15 maja Ford Polska wraz z autoryzowanymi dilerami Forda zorganizuje "Miesiąc Technologii", podczas którego będzie można poznać innowacyjne technologie wykorzystane w nowym Fordzie Focus. Po wyborze trzech finałowych projektów, każda osoba, która w tym terminie umówi się i odbędzie jazdę próbną nowym Focusem, otrzyma sponsorowaną przez Ford Polska cegiełkę. Tę cegiełkę będzie można przekazać na jeden z trzech finałowych projektów. Suma cegiełek przekazanych na konto każdego z projektów stanowić będzie wysokość jego dofinansowania. Każdy z trzech finałowych projektów może otrzymać wsparcie w wysokości do 30.000 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Focus
Ford Focus
Cena podstawowa już od: 67 070 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford Focus Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Ford Focus innowacja

Podobne wiadomości:

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na...

Premiery 2017-09-14

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.