Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford wspiera polską technologię

Ford wspiera polską technologię

Wraz z debiutem nowej generacji Focusa polski oddział Forda postanowił wesprzeć młodych naukowców, studentów oraz entuzjastów nowych technologii ogłaszając konkurs na najbardziej innowacyjne polskie projekty technologiczne.

Ford wspiera polską technologię
- Nowy Ford Focus jest wyposażony w wiele bardzo przydatnych, wspierających komfort i bezpieczeństwo kierowcy innowacyjnych technologii – powiedział Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu Ford Polska Sp. z o.o. - Wiele z nich po raz pierwszy zostanie wykorzystanych w samochodzie klasy kompaktowej. Naturalnym więc jest, że wprowadzając na polski rynek nasz najlepiej sprzedający się model postanowiliśmy wesprzeć młodych naukowców i studentów. Być może któryś z nich pracuje nad rozwiązaniem, które w przyszłości uratuje komuś życie?

Zgłoszenia projektów do konkursu będzie można dokonać za pośrednictwem aplikacji Innowacyjne Projekty na profilu Ford Polska na facebooku. Każdy projekt zostanie poddany głosowaniu fanów Ford Polska. Z dziesięciu najwyżej ocenionych projektów komisja konkursowa wybierze trzy najciekawsze. W skład komisji wejdą Redaktor Naczelny miesięcznika Focus, przedstawiciele firm Ford Polska oraz Mindshare Polska. Termin zgłaszania projektów upływa 31 marca.

W dniach 15 kwietnia – 15 maja Ford Polska wraz z autoryzowanymi dilerami Forda zorganizuje "Miesiąc Technologii", podczas którego będzie można poznać innowacyjne technologie wykorzystane w nowym Fordzie Focus. Po wyborze trzech finałowych projektów, każda osoba, która w tym terminie umówi się i odbędzie jazdę próbną nowym Focusem, otrzyma sponsorowaną przez Ford Polska cegiełkę. Tę cegiełkę będzie można przekazać na jeden z trzech finałowych projektów. Suma cegiełek przekazanych na konto każdego z projektów stanowić będzie wysokość jego dofinansowania. Każdy z trzech finałowych projektów może otrzymać wsparcie w wysokości do 30.000 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Focus
Ford Focus
Cena podstawowa już od: 64 290 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford Focus Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford Ford Focus innowacja

Podobne wiadomości:

Ford Fiesta ST - od teraz także w wersji 5-drzwiowej

Ford Fiesta ST - od teraz także w wersji...

Aktualności 2016-09-27

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?