mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford z sieci

Ford z sieci

Firma Auto-Boss, posiadająca oddziały w Bielsku-Białej oraz Chorzowie, uruchomiła internetowy system sprzedaży nowych samochodów marki Ford na wyjątkowych warunkach. Zakup samochodu można zrealizować w pięciu prostych krokach.

Ford z sieci
Portal sprzedaży internetowej o nazwie „e–BOS$SALE” działa na platformie www.e-bosssale.pl oraz www.e-bosssale.com.pl . To pierwszy taki projekt dealera sieci Ford w Polsce, a zarazem kolejna pionierska inicjatywa firmy Auto-Boss w Internecie. Dzięki interaktywnej i przejrzystej stronie klient–internauta po przejściu zaledwie pięciu wyszczególnionych na niej kroków może dokonać transakcji.Oferta sprzedażowa jest stworzona specjalnie dla klienta internetowego, co wiąże się ze szczególnymi warunkami. Na „e-BOS$SALE” nowe samochody są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, a klient internetowy może dokonać zakupu pojazdu w łatwy i szybki sposób. Za pośrednictwem strony internauta może przejrzeć prezentację wybranego samochodu oraz zapoznać się z jego szczegółowym opisem. Klient w prosty sposób dokona również rezerwacji pojazdu.

– Chcąc zaoszczędzić cenny czas naszych klientów, staramy się ograniczyć liczbę wizyt w salonie do minimum – mówi Robert Szymański - Dyrektor Handlowy Auto-Boss, pomysłodawca projektu. – W procesie sprzedaży internetowej zaufanie klienta do dealera odgrywa kluczową rolę.

Odbiór zamówionego pojazdu może odbyć się w niekonwencjonalny sposób. Auto-Boss umożliwia wysłanie pojazdu własnym transportem pod wskazany przez klienta adres. Oznacza to, że klient może dokonać zakupu nowego samochodu u dealera właściwie nie wychodząc z domu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford zakup samochodu internet

Podobne wiadomości:

Wyniki sprzedaży nowych aut w Europie

auto motor i sport 0000-00-00

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Aktualności 2017-09-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross