mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ford z sieci

Ford z sieci

Firma Auto-Boss, posiadająca oddziały w Bielsku-Białej oraz Chorzowie, uruchomiła internetowy system sprzedaży nowych samochodów marki Ford na wyjątkowych warunkach. Zakup samochodu można zrealizować w pięciu prostych krokach.

Ford z sieci
Portal sprzedaży internetowej o nazwie „e–BOS$SALE” działa na platformie www.e-bosssale.pl oraz www.e-bosssale.com.pl . To pierwszy taki projekt dealera sieci Ford w Polsce, a zarazem kolejna pionierska inicjatywa firmy Auto-Boss w Internecie. Dzięki interaktywnej i przejrzystej stronie klient–internauta po przejściu zaledwie pięciu wyszczególnionych na niej kroków może dokonać transakcji.Oferta sprzedażowa jest stworzona specjalnie dla klienta internetowego, co wiąże się ze szczególnymi warunkami. Na „e-BOS$SALE” nowe samochody są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, a klient internetowy może dokonać zakupu pojazdu w łatwy i szybki sposób. Za pośrednictwem strony internauta może przejrzeć prezentację wybranego samochodu oraz zapoznać się z jego szczegółowym opisem. Klient w prosty sposób dokona również rezerwacji pojazdu.

– Chcąc zaoszczędzić cenny czas naszych klientów, staramy się ograniczyć liczbę wizyt w salonie do minimum – mówi Robert Szymański - Dyrektor Handlowy Auto-Boss, pomysłodawca projektu. – W procesie sprzedaży internetowej zaufanie klienta do dealera odgrywa kluczową rolę.

Odbiór zamówionego pojazdu może odbyć się w niekonwencjonalny sposób. Auto-Boss umożliwia wysłanie pojazdu własnym transportem pod wskazany przez klienta adres. Oznacza to, że klient może dokonać zakupu nowego samochodu u dealera właściwie nie wychodząc z domu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford zakup samochodu internet

Podobne wiadomości:

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Aktualności 2017-01-27

Ford i Amazon rozpoczynają współpracę

Ford i Amazon rozpoczynają współpracę

Technika 2017-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq – skąd się wzięła nazwa?
Skoda Karoq – skąd się wzięła nazwa?
Kompaktowy SUV czeskiego producenta to następca dobrze znanego modelu Yeti. Kilka tygodni temu odbyła się premiera nowego modelu, a tymczasem poznaliśmy odpowiedź, skąd wzięła się nazwa Karoq.