mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Formuła1 - przed GP Niemiec

Formuła1 - przed GP Niemiec

Po raz 51. kierowcy Formuły 1 wystartują na torze Hockenheim w Niemczech.

Dwunasta eliminacja mistrzostw świata Formuly 1 odbędzie się w ten weekend na torze Hockenheim w Niemczech. Zespół West McLaren Mercedes jedzie do Niemiec zajmując druga i siódmą pozycje w klasyfikacji kierowców (odpowiednio Kimi Raikkonen, 62 punkty i David Coulthard, 33 punkty) i trzecią w klasyfikacji konstruktorów (95 punktów).

KIMI RAIKKONEN

GP Niemiec jest zawsze interesującym wydarzeniem. Ubiegłoroczny wyścig mocno zapisał mi się w pamięci ze względu na zacięty pojedynek z Juanem Pablo Montoyą. Ostatnie zmiany wprowadzone na torze spowodowały, że nie będzie już można rozwijać na nim maksymalnych prędkości, niemniej jednak w dalszym ciągu pozostaje on jednym z najszybszych torów w kalendarzu.

DAVID COULTHARD

Hockenheim to wielkie wyzwanie, zwłaszcza dla samochodów. Oferuje on doskonałe możliwości wyprzedzania, zwłaszcza na szerokiej serpentynie w sekcji Parabolika. Na torze zawsze panuje wspaniała atmosfera. Postaramy sie zrobić wszystko, aby dostarczyć naszym fanom niezapomnianych wrażeń.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.