mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Formuła 1 idzie na skróty

Formuła 1 idzie na skróty

Bernie Ecclestone ma plan jak uatrakcyjnić wyścigi Formuły 1. Ecclestone chce, by na torach pojawiły się specjalne skróty, z których będzie można korzystać podczas wyścigów.

Formuła 1 idzie na skróty
Bernie Ecclestone uważa, że dobudowanie na torach skrótów, którymi będzie można przejechać ograniczoną ilość razy, rozwiąże problem spowalniania rywali i uatrakcyjni wyścigi. Ecclestone chce, by na każdym torze pojawił się specjalny skrót, którym będzie można wyprzedzić rywala. Dzięki temu wyścigi Formuły 1 stałyby się ciekawsze.

Ecclestone widzi same korzyści z takiego rozwiązania. - To dla nas bardzo proste, by na każdym torze dobudować odcinek, na którym kierowcy będą mogli zaoszczędzić sporo czasu i wyprzedzić rywala. Każdy kierowca mógłby skrótem przejechać 5 razy w trakcie wyścigu i nie musiałby tkwić za wolniejszym rywalem - tłumaczy swój pomysł Ecclestone.

Odpowiadający za marketingową część Formuły 1 Ecclestone intensywnie stara się uatrakcyjnić wyścigi z cyklu Grand Prix. - To byłoby świetne dla telewizji i dobre dla komentatorów, którzy liczyliby komu zostały 3 skróty, a komu 2 - mówi Ecclestone, który zapowiada, że nadchodzący sezon będzie jednym z najciekawszych w historii Formuły 1.

Podobne wiadomości:

Ferrari straci swoje przywileje

Ferrari straci swoje przywileje

Aktualności 2017-01-23

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.
Odgadnij model Odgadnij model