mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fota i Kager na Ukrainie

Fota i Kager na Ukrainie

W styczniu br. rozpoczęła działalność ukraińska spółka Fota Ukraina. Jest to już trzecia zagraniczna spółka Foty. Podobnie jak poprzednie - Fota Węgry i Fota Czechy - powstała w ramach projektu Fota International, który zakłada wejście Foty na europejski rynek części zamiennych i wprowadzenie na ten rynek marki Kager. Na nowym rynku oferowanych będzie ponad 170 tys. samochodowych części zamiennych.

Fota i Kager na Ukrainie

Firma Fota Ukraina została założona wspólnie z wieloletnim ukraińskim  partnerem handlowym Foty. Fota ma w tej spółce udział większościowy. Magazyn firmy przy ul. Szahtiorskiej 5 w Kijowie ma powierzchnię 2 500 m2. Wkrótce w największych miastach Ukrainy powstaną regionalne oddziały spółki. Do współtworzenia nowych oddziałów będą zapraszani lokalni liderzy rynku. Klientami Foty Ukraina są warsztaty samochodowe oraz sklepy motoryzacyjne.

W połowie roku Fota zacznie wdrażać na Ukrainie program warsztatowy Leader Service. Zrzeszone w tej sieci niezależne serwisy samochodowe będą mogły korzystać z atrakcyjnych warunków zakupu urządzeń warsztatowych oraz łatwego dostępu do informacji technicznych i szkoleń.

Wiele nadziei zarząd Fota Ukraina pokłada w częściach oferowanych pod własną marką Kager. Załogę firmy Fota Ukraina stanowi obecnie  20 osób. Wszyscy pracownicy mają bogate doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

Przeczytaj także:

Świece żarowe Kager 

Fota ruszyła do Czech 

Fota- ekspansja na Węgry 

Fota na podbój Europy 
 


Podobne wiadomości:

Czy Syrenka powróci na polskie drogi?

Czy Syrenka powróci na polskie drogi?

Aktualności 2015-05-20

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.