mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Frankfurckie premiery Toyoty

Frankfurckie premiery Toyoty

Hybrydowy Auris, Prius w wersji Plug-in, nowy Land Cruiser oraz dwie specjalne wersje modelu iQ to najważniejsze nowości, jakie będzie można zobaczyć na stoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy we Frankfurcie.

Frankfurckie premiery Toyoty
Niewątpliwie jedną z najważniejszych nowości Toyoty na Frankfurt Motor Show będzie światowa premiera prototypowego jeszcze Aurisa HSD Full Hybrid Concept. Stanowi on bardzo ważny krok w strategii Toyoty, a polegającej na wprowadzaniu technologii hybrydowej w modelach bazowych i pierwszy krok w upowszechnianiu technologii Hybrid Synergy Drive w kolejnych, oprócz Priusa, samochodach koncernu.

Również Prius Plug-in Hybrid będzie miał swój światowy debiut we Frankfurcie. Nowy Prius rozwija możliwości technologii hybrydowej Toyoty, umożliwiając przemieszczanie się na co dzień, na krótkich dystansach przy wykorzystaniu wyłącznie energii elektrycznej. Na początku 2010 roku, w ramach dokładnych testów w warunkach rzeczywistego ruchu drogowego, ponad 150 sztuk najnowszego Priusa zostanie udostępnionych wybranym klientom flotowym w Europie.

Targi IAA we Frankfurcie będą również miejscem europejskiej premiery nowej Toyoty Land Cruiser, która pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale 2009 roku. Poza tym dwie specjalne wersje iQ (iQ for Sports i iQ Collection) ukażą przyszłość "świata iQ" i zademonstrują możliwości zindywidualizowania ich samochodów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Land Cruiser
Toyota Land Cruiser
Cena podstawowa już od: 189 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Toyota Prius
Toyota Prius
Cena podstawowa już od: 119 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Toyota Auris
Toyota Auris
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV

Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV

Aktualności 2017-06-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.