mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Fuchs od 15 lat w Polsce

Fuchs od 15 lat w Polsce

Fuchs Oil Corporation, polska firma należąca do niemieckiego Fuchs Petrolub AG, największego niezależnego producenta środków smarnych, obchodziła 15 września jubileusz 15-lecia działalności w Polsce.

Klienci, którzy współpracują z Fuchs od 1990 roku, zaproszeni zostali na uroczystą kolację, podczas której wręczone zostały dyplomy upamiętniające długoletnią kooperację.
Ubiegły rok był dla firmy imponujący - ponad 3.000 stałych odbiorców w kraju i za granicą, 14.000 ton wyprodukowanych olejów oraz obrót ponad 92 mln zł.

Obecnie polski oddział Fuchs rozbudowuje halę fabryczną oraz powierzchnię magazynową. Wiosną 2006 w nowej hali ma ruszyć produkcja smarów.
Do odbiorców środków smarnych Fuchs Oil Corporation należą największe zakłady przemysłowe m.in. Huty Sendzimira i Katowice (obecnie należące do największego na świecie koncernu hutniczego Mittal Steel), kopalnie, przedsiębiorstwa transportowe oraz odbiorcy indywidualni stosujący oleje w samochodach i w maszynach rolniczych.
Oleje Titan stosowane są w zakładzie Volkswagen Motor w Polkowicach do napełniania silników z pompowtryskiwaczami 1,9 TDI, montowanych później w samochodach marki Volkswagen, Skoda czy Seat.
 
"Cieszę się, że wielu klientów jest z nami od początku działalności, a szczególnie budujące jest to, że wielu z nich wraca do naszych produktów, czasem po kilkumiesięcznej przerwie. Jest to zasługa naszych kolegów, całego zespołu." – mówi Piotr Krawiec, członek zarządu Fuchs Oil Corporation.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.