mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GDDKiA: Od czwartku znowu ograniczenia w ruchu

GDDKiA: Od czwartku znowu ograniczenia w ruchu

Od 27 lipca 2006 roku w godzinach 11.00 - 22.00 obowiązuje zakaz ruchu po drogach dla samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Ogłoszenie zakończenia obowiązywania zakazu nastąpi przez podanie odrębnego komunikatu, podała GDDKiA.

GDDKiA: Od czwartku znowu ograniczenia w ruchu
Zakaz obowiązuje na terenach następujących województw: lubuskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, śląskiego opolskiego i dolnośląskiego. Zakaz ruchu nie dotyczy autostrad.

Z przepisów zwolnione są pojazdy, które nie mają żadnego załadunku, a także te, które przewożą artykuły szybko psujące się i środki spożywcze.

Komentuj:

~maciej 2006-08-01

Co, to te nowe autostrady budowane w zachodniej technologi też sa do kitu?? we Włoszech , Horwacji Hiszpani Francji jakoś tego nie widziałem. Jeśli stare drogi sa do kitu no to może chociaż po autostradach mozna by puscic ciężarówki co?? Jakoś nik nie zapyta o zdanie transportowców ile przez to tracą, a towar trzeba dowieść na czas!!

~asfalt 2006-07-28

wszystko zależy od technologi i jakości - u nas kładą g... to i sie topi i klei. Daleko nam do maksymy - lepiej zrobic raz dobrze niz 10 razy poprawiac. W POlsce ciągle będa remonty, i łatanie dziur - w sumie to chyba wiecej kasy idzie na te naprawy nizby wyniosło jednorazowo położenie solidnej i odpornej nawierzchni

~Adam stmech@stmech.pl 2006-07-28

Byłem 7 dni we Włoszech. Obecnie 40 C temperatura w dzień i 30 C w nocy, w zimie nawet -20 C. Asfalt twardy jak kamień ! Ktoś chyba nas oszukuje z tym asfaltem, że w Polsce musi być inny niż na zachodzie! Inny znaczy gorszy !? Wyobrażacie sobie by Włochy , gdzie jest szeroko rozwinięta sieć autostrad, posiadały ograniczenia w ruchu. Wydaje mi się , że ktoś tu nas czaruje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.