mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GDDKiA: Od czwartku znowu ograniczenia w ruchu

GDDKiA: Od czwartku znowu ograniczenia w ruchu

Od 27 lipca 2006 roku w godzinach 11.00 - 22.00 obowiązuje zakaz ruchu po drogach dla samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Ogłoszenie zakończenia obowiązywania zakazu nastąpi przez podanie odrębnego komunikatu, podała GDDKiA.

GDDKiA: Od czwartku znowu ograniczenia w ruchu
Zakaz obowiązuje na terenach następujących województw: lubuskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, śląskiego opolskiego i dolnośląskiego. Zakaz ruchu nie dotyczy autostrad.

Z przepisów zwolnione są pojazdy, które nie mają żadnego załadunku, a także te, które przewożą artykuły szybko psujące się i środki spożywcze.

Komentuj:

~maciej 2006-08-01

Co, to te nowe autostrady budowane w zachodniej technologi też sa do kitu?? we Włoszech , Horwacji Hiszpani Francji jakoś tego nie widziałem. Jeśli stare drogi sa do kitu no to może chociaż po autostradach mozna by puscic ciężarówki co?? Jakoś nik nie zapyta o zdanie transportowców ile przez to tracą, a towar trzeba dowieść na czas!!

~asfalt 2006-07-28

wszystko zależy od technologi i jakości - u nas kładą g... to i sie topi i klei. Daleko nam do maksymy - lepiej zrobic raz dobrze niz 10 razy poprawiac. W POlsce ciągle będa remonty, i łatanie dziur - w sumie to chyba wiecej kasy idzie na te naprawy nizby wyniosło jednorazowo położenie solidnej i odpornej nawierzchni

~Adam stmech@stmech.pl 2006-07-28

Byłem 7 dni we Włoszech. Obecnie 40 C temperatura w dzień i 30 C w nocy, w zimie nawet -20 C. Asfalt twardy jak kamień ! Ktoś chyba nas oszukuje z tym asfaltem, że w Polsce musi być inny niż na zachodzie! Inny znaczy gorszy !? Wyobrażacie sobie by Włochy , gdzie jest szeroko rozwinięta sieć autostrad, posiadały ograniczenia w ruchu. Wydaje mi się , że ktoś tu nas czaruje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.