mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GM-Renault-Nissan ciąg dalszy

GM-Renault-Nissan ciąg dalszy

Carlos Ghosn, prezes Renault-Nissan, wciąż wierzy w powodzenie rozmów na temat utworzenia szerokiego aliansu z General Motors, pomimo niespodziewanej informacji o możliwości bliższej współpracy GM z Fordem.

Rewelacja na temat ewentualnego aliansu dwóch największych amerykańskich koncernów motoryzacyjnych - General Motors oraz Ford - pojawiła się w prasie w poniedziałek. Podobno doszło już do wstępnego spotkania przedstawicieli obu firm, choć oficjalnie obie strony nie potwierdzają chęci takiej współpracy.

W międzyczasie Carlos Ghosn wciąż potwierdza gotowość do dalszych negocjacji, mimo iż pojawiły się już spekulacje, iż GM nie jest do końca zainteresowany takim partnerstwem. Wszystko to z pewnością jest swego rodzaju grą, która ma na celu uzyskanie jak najlepszej pozycji w przypadku zawarcia tego strategicznego sojuszu. Obie strony badają, jakie zyski przyniesie im takie partnerstwo i jakie też będą musiały ponieść koszty.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.