mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GM-Renault-Nissan ciąg dalszy

GM-Renault-Nissan ciąg dalszy

Carlos Ghosn, prezes Renault-Nissan, wciąż wierzy w powodzenie rozmów na temat utworzenia szerokiego aliansu z General Motors, pomimo niespodziewanej informacji o możliwości bliższej współpracy GM z Fordem.

Rewelacja na temat ewentualnego aliansu dwóch największych amerykańskich koncernów motoryzacyjnych - General Motors oraz Ford - pojawiła się w prasie w poniedziałek. Podobno doszło już do wstępnego spotkania przedstawicieli obu firm, choć oficjalnie obie strony nie potwierdzają chęci takiej współpracy.

W międzyczasie Carlos Ghosn wciąż potwierdza gotowość do dalszych negocjacji, mimo iż pojawiły się już spekulacje, iż GM nie jest do końca zainteresowany takim partnerstwem. Wszystko to z pewnością jest swego rodzaju grą, która ma na celu uzyskanie jak najlepszej pozycji w przypadku zawarcia tego strategicznego sojuszu. Obie strony badają, jakie zyski przyniesie im takie partnerstwo i jakie też będą musiały ponieść koszty.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport