mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GM będzie projektował w Światowej Stolicy Designu

GM będzie projektował w Światowej Stolicy Designu

General Motors otwarzył ośrodek projektowy Seoul Advanced Design Studio, zlokalizowany w dzielnicy Seulu Gangnam, uważanej nie tylko za najbardziej ekscytującą i stylową część stolicy Korei, lecz także za jedną z najmodniejszych dzielnic na świecie.

GM będzie projektował w Światowej Stolicy Designu
- Nasi projektanci inspirację czerpią prosto z życia, a Gangnam jest miejscem, w którym ludzie cenią design, styl i modę - powiedział Ed Welburn, wiceprezes GM Global Design. - Nasi koreańscy projektanci każdego dnia będą dążyć do perfekcji, otoczeni przez jedne z najlepszych marek i domów mody na świecie, a tak idealna lokalizacja stanowić będzie doskonałą inspirację dla ich kreatywności.

Będąc jednym z 10 globalnych ośrodków projektowych koncernu GM i centrum projektowania pojazdów mini i pojazdów małych, ośrodek GM DAT Design Center przeniósł zaawansowaną działalność projektową do Seulu z ośrodka głównego zlokalizowanego w Bupyeong w Incheon, aby rozszerzyć swoją działalność i specjalizację.

Prezes i CEO koncernu GM DAT, Mike Arcamone, potwierdził, że design nadal będzie kluczowym elementem budowania sukcesu koncernu. - Nasi utytułowani projektanci z Korei byli odpowiedzialni za Chevroleta Cruze, Sparka, a także za oczekującego na swoją premierę Aveo - powiedział. - Znajdujący się w Seulu ośrodek projektowy Advanced Design Studio jest dowodem naszego poparcia dla realizowanej w Seulu od roku inicjatywy, której celem jest wykorzystanie przyznanego temu miastu tytułu Światowej Stolicy Designu.

Dzięki lokalizacji w Gangnam ośrodek projektowy Seoul Advanced Design Studio znalazł się w sercu krajowego centrum kultury, sztuki, mody i przemysłu. Pozwoli to nowej firmie na udział w licznych programach projektowych realizowanych w Seulu, który po włoskim Turynie objął funkcję Światowej Stolicy Designu.

W nowym ośrodku projektowym zatrudnionych jest trzydziestu projektantów i innych pracowników. Specjalizują się oni w projektowaniu nadwozia i wnętrz sprzedawanych na całym świecie pojazdów mini i małych, w badaniach dotyczących trendów, kolorystyki i materiałów, a także zaawansowanej elektronice, projektowaniu cyfrowym i pracach studyjnych. Prowadzone przez nich prace ułatwią podejmowanie decyzji o kierunkach rozwoju designu.
Tematy w artykule: General Motors

Podobne wiadomości:

Nie będzie fuzji Fiata i General Motors

Nie będzie fuzji Fiata i General Motors

Aktualności 2015-07-16

General Motors zapowiada nowy model

General Motors zapowiada nowy model

Aktualności 2015-06-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.