mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GM wprowadza nowe zachęty sprzedaży

GM wprowadza nowe zachęty sprzedaży

Słaba sprzedaż w lutym na rynku amerykańskim i spore zapasy nowych aut wymusiły na władzach koncernu GM wprowadzenie dodatkowych zachęt dla potencjalnych nabywców.

Główną nowością będą dodatkowe rabaty gotówkowe w wysokości 1.000 dolarów na te samochody, które przez ponad 120 dni pozostaną nie sprzedane. Upust ten, który będzie się łączył z innymi zachętami wprowadzonymi wcześniej przez koncern, jest pierwszym ogólnokrajowym programem wprowadzonym przez nowego dyrektora ds. sprzedaży i marketingu na terenie USA.

Tegoroczna sprzedaż koncernu GM spadła w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku o ponad 6%. Władze firmy nie wykluczają ograniczenia produkcji, a nawet zwolnień ok. 3 tysięcy pracowników w fabryce w Michigan.

W lutym średni rabat na auto z koncernu GM wyniósł 3.814 dolarów, więcej niż jakikolwiek inny producent, ale o 9% mniej niż w lutym zeszłego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.