mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > GM wprowadza nowe zachęty sprzedaży

GM wprowadza nowe zachęty sprzedaży

Słaba sprzedaż w lutym na rynku amerykańskim i spore zapasy nowych aut wymusiły na władzach koncernu GM wprowadzenie dodatkowych zachęt dla potencjalnych nabywców.

Główną nowością będą dodatkowe rabaty gotówkowe w wysokości 1.000 dolarów na te samochody, które przez ponad 120 dni pozostaną nie sprzedane. Upust ten, który będzie się łączył z innymi zachętami wprowadzonymi wcześniej przez koncern, jest pierwszym ogólnokrajowym programem wprowadzonym przez nowego dyrektora ds. sprzedaży i marketingu na terenie USA.

Tegoroczna sprzedaż koncernu GM spadła w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku o ponad 6%. Władze firmy nie wykluczają ograniczenia produkcji, a nawet zwolnień ok. 3 tysięcy pracowników w fabryce w Michigan.

W lutym średni rabat na auto z koncernu GM wyniósł 3.814 dolarów, więcej niż jakikolwiek inny producent, ale o 9% mniej niż w lutym zeszłego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!