mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Garaż marzeń Chevroleta

Garaż marzeń Chevroleta

12 października Chevrolet rozpoczął największą w historii ogólnoeuropejską kampanię promocyjną marki, w ramach której do wygrania jest ponad 50 samochód.

Działania koncentrują się na grze, w którą można grać w internecie lub poza nim. Uczestnicy wybierają trzy ulubione modele Chevroleta i parkują je w Garażu Marzeń Chevroleta. Zwycięzca głównej nagrody w każdym z 11 krajów, w którym odbywa się konkurs, wygra wszystkie trzy Chevrolety do swojego Garażu Marzeń. Dwoje pozostałych zwycięzców wygra po jednym nowym Chevrolecie. Pierwszych 15 000 uczestników konkursu, którzy nadeślą zgłoszenia w danym kraju, otrzyma atrakcyjny upominek. Krajowe losowania odbędą się tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Karty do gry będą rozprowadzane w najważniejszych czasopismach, programach TV i prasie bezpłatnej oraz przez zespoły promocyjne Chevroleta w popularnych centrach handlowych w weekendy. W akcjach tych również udział wezmą przedstawiciele lokalnych dealerów.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Chevrolet

Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet

Podobne wiadomości:

Bez kompleksów

auto motor i sport 0000-00-00

Jego poprzedniczki - Leganza i Evanda - nie odniosły sukcesu. Czy Chevrolet Epica mocniej zaznaczy swoją obecność na drogach?

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i...

Aktualności 2015-07-29

Komentuj:

~KOMUNIZM WRÓCIŁ ! 2007-10-21

KOMUNIZM WRÓCIŁ !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.