mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Garaż marzeń Chevroleta

Garaż marzeń Chevroleta

12 października Chevrolet rozpoczął największą w historii ogólnoeuropejską kampanię promocyjną marki, w ramach której do wygrania jest ponad 50 samochód.

Działania koncentrują się na grze, w którą można grać w internecie lub poza nim. Uczestnicy wybierają trzy ulubione modele Chevroleta i parkują je w Garażu Marzeń Chevroleta. Zwycięzca głównej nagrody w każdym z 11 krajów, w którym odbywa się konkurs, wygra wszystkie trzy Chevrolety do swojego Garażu Marzeń. Dwoje pozostałych zwycięzców wygra po jednym nowym Chevrolecie. Pierwszych 15 000 uczestników konkursu, którzy nadeślą zgłoszenia w danym kraju, otrzyma atrakcyjny upominek. Krajowe losowania odbędą się tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Karty do gry będą rozprowadzane w najważniejszych czasopismach, programach TV i prasie bezpłatnej oraz przez zespoły promocyjne Chevroleta w popularnych centrach handlowych w weekendy. W akcjach tych również udział wezmą przedstawiciele lokalnych dealerów.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Chevrolet

Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

~KOMUNIZM WRÓCIŁ ! 2007-10-21

KOMUNIZM WRÓCIŁ !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?