mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Gasnące silniki Volvo

Gasnące silniki Volvo

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie od Volvo Auto Polska, iż w niektórych egzemplarzach modeli Volvo V70, S80, XC60 i XC70 wyposażonych w jednostkę T6 mogą pojawić się problemy z silnikiem.

Gasnące silniki Volvo
Oficjalny importer aut marki Volvo poinformował, że w samochodach wymienionych modeli, wyprodukowanych w latach 2008 - 2009, w pewnych sytuacjach może wystąpić usterka polegająca na problemach z uruchomieniem silnika lub jego gaśnięciem krótko po uruchomieniu lub po przejechaniu ok. 100 m. W Polsce kampania serwisowa obejmie łącznie 145 aut.

Volvo Auto Polska poinformowała już indywidualnie posiadaczy wadliwych modeli Volvo V70, S80, XC60 oraz XC70 o zagrożeniu oraz o konieczności udania się do autoryzowanego serwisu, gdzie, na koszt przedsiębiorcy, dokonane zostaną niezbędne modyfikacje.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volvo XC60
Volvo XC60
Cena podstawowa już od: 163 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

~wrrrrr 2009-09-23

przykre to jest, jak marki do niedawna jeszcze postrzegane jako wzór niezawodności, dziś psują sie tak samo często jak większośc zwyklych marek. Niestety globalizacja, łączenie się czy przejmowanie marek, walka o obniżenie kosztów sprawia takie oto rzeczy

~sdf 2009-09-22

Gaśnie nie po 100m, tylko w zupełnie nieprzewidywalnych momentach. Znajomy prawie zginął, gdy S80 zgasło mu podczas wyprzedzania. Auto gasło notorycznie podczas jazdy. Serwis volvo ignorował zgłoszenia - skoro nie dało się zasymulować przypadku zgaśnięcia auta w serwisie, to znaczy, że usterkę właściciel sobie wymyślił. Dopiero po kilku miesiącach sprawę potraktowano poważniej, ale nadal nie zaproponowano żadnego sensownego rozwiązania problemu. Fantastycznie, jak na auto za 250.000 zł. I teraz - ponad rok później - zapraszają do serwisów. KPINA. Volvo już dziękujemy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando