mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Gdy zniszczymy oponę

Gdy zniszczymy oponę

Dziury, brak poboczy, wysokie krawężniki to polska rzeczywistość i nie sposób się przed nią uchronić. Efekt – częste wizyty u wulkanizatora, naprawy uszkodzeń lub ponadplanowe wymiany opon. Lekarstwem na to ma być specjalny progarm Pirelli o nazwie TYRElife.

Gdy uszkodzimy oponę bardzo często zdarza się, że jedynym rozwiązaniem jest zakup nowej opony. Pirelli proponuje klientom inne rozwiązanie - program TYRElife, który gwarantuje bezpłatną wymianę uszkodzonej opony lub jej refundację (w zależności od wieku opony) przez okres 24 miesięcy. Warunkiem przystąpienia do programu jest zakup kompletu opon Pirelli w jednym z punktów partnerskiej sieci Driver Polska.

Każdy uczestnik programu, po rejestracji w punkcie sprzedaży, otrzymuje kartę „TYRElife – dłuższe życie Twoich opon”, a następnie systematycznie (3 krotnie w ciągu 24 miesięcy) sprawdza stan ogumienia podczas wizyt w jednym z serwisów Driver. Wizyty są odnotowywane w systemie, co w przypadku wystąpienia szkody, pozwala na sprawną wymianę opony.

Wymianę przewidziano w przypadku przecięcia lub przebicia opony przez gwoździe, kawałki przedmiotów, w wyniku uderzenia o krawężnik oraz w przypadku pożaru. Program nie obejmuje opon uszkodzonych w wyniku aktów wandalizmu.
Tematy w artykule: opony opony Pirelli

Podobne wiadomości:

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz wiedzieć

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz...

Opony samochodowe 2015-07-10

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

Komentuj:

~Kataryniarz 2008-05-16

A jaki jest koszt tych przeglądów?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.