Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Genewa Autoshow - cz.II

Genewa Autoshow - cz.II

Czas na kolejną porcję nowości prosto z hali wystawowej PalExpo w Genewie. Dziś nieco bardziej luksusowe marki, na które może większości z nas nigdy nie będzie stać, ale popatrzyć i pomarzyć zawsze można.

Genewa Autoshow - cz.II

Inwazja Mercedesów – nowa B-klasa, rozwinięcie popularnego modelu A, doskonała propozycja dla managera. Nowości u Mercedesa to odświeżony model M i nade wszystko nowy silnik CDI 280 o mocy ponad 230 KM, montowany niemal we wszystkich samochodach koncernu. Są także takie ekstrawagancje jak silnik 400 CDI w modelu SL i nowy Maybach 57S z silnikiem o mocy 612 KM, przyspieszający do setki w mniej niż 5 sekund. Czyżby Maybach dla kierowcy?

Lexus IS 200 to zupełnie odnowiony samochód. Po raz pierwszy w samochodach tej luksusowej marki będzie się montować silnik diesla. Jednostka 2,2 D-4D o mocy ponad 170 KM, jest, wg Japończyków, najczystszym silnikiem dostępnym na rynku. Produkowany jest wyłącznie w fabryce Toyoty w Polsce!

Citroen C6 będzie największą limuzyną Citroena. Tylna szyba wyraźnie nawiązuje do legendarnego modelu DS z lat 60-tych. Majestatyczna limuzyna dla zarządu. W ten sposób Citroen uzupełnił gamę swoich modeli od C1 do C6. Jeśli wziąć pod uwagę, że w ofercie znajduje się jeszcze C8, to może w niedalekiej przyszłości doczekamy się modelu oznaczonego symbolem C7?

BMW M6 – 5 litrów pojemności, ponad 500 KM, ponad 500 NM ale mniej niż 5 sek. do setki! Potęga z Bawarii – a to nie koniec, ponieważ silnik można jeszcze doładować turbiną. Jeśli do tego dodać piękną stylistykę serii 6, to otrzymujemy auto - marzenie.

Wkrótce kolejna porcja zdjęć i informacji z Genewy! A w niej luksusowe limuzyny, sportowe supersamochody i amerykańskie nowości, specjalnie dla europejskich klientów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda pokazuje siłę na rajdzie Hiszpanii
Skoda pokazuje siłę na rajdzie Hiszpanii
Podczas Rajdu Hiszpanii na liście startowej pojawiło sie aż dziesięć egzemplarzy Skody Fabia R5, z których trzy mają szanse na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Rajdowe Mistrzostwa Świata wchodzą w decydującą fazę.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj