Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Giełda autobusów używanych

Giełda autobusów używanych

W piątek 27 lutego br. EvoBus Polska zorganizowała po raz pierwszy na terenie własnego Centrum Serwisowego giełdę autobusów używanych.

Giełda autobusów używanych

W giełdzie wzięli udział klienci z małych i większych firm prywatnych oraz przedstawiciele PKSów i państwowych zakładów komunikacji miejskiej. Wielu gości poszukiwało autobusów z Europy Zachodniej. W związku z takim zapotrzebowaniem EvoBus już teraz planuje zorganizowanie kolejnej giełdy w maju po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Uczestnicy giełdy zainteresowani szerszym wyborem autobusów otrzymywali aktualną listę ponad 700 autobusów używanych, oferowanych przez EvoBus w internecie.

„Planujemy organizowananie podobnych imprez kilka razy w roku, ponieważ poza prasą i internetem jest to najlepsza możliwość wyszukania i zakupu autobusu używanego. Cieszę się, że naszą pierwszą giełdę zorganizowaliśmy już „na swoim”, tzn. w Centrum Serwisowym EvoBus w Wolicy pod Warszawą. Stwarza to optymalne warunki do spotkania z klientami” tak podsumaował giełdę Tomasz Talarek, dyrektor sprzedaży autobusów używanych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fabryczne instalacje LPG i CNG - top 5
Fabryczne instalacje LPG i CNG - top 5
Postanowiliśmy wybrać 5 najciekawszych naszym zdaniem modeli, które są oferowane z fabryczną instalacją LPG lub CNG. Samochody z instalacją gazonową wciąż stanowią dużą alternatywne dla aut zasilanych benzyną lub olejem napędowym. Zaś auto z CNG to ciekawostka, ale warta uwagi.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj