mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Giełda autobusów używanych

Giełda autobusów używanych

W piątek 27 lutego br. EvoBus Polska zorganizowała po raz pierwszy na terenie własnego Centrum Serwisowego giełdę autobusów używanych.

Giełda autobusów używanych

W giełdzie wzięli udział klienci z małych i większych firm prywatnych oraz przedstawiciele PKSów i państwowych zakładów komunikacji miejskiej. Wielu gości poszukiwało autobusów z Europy Zachodniej. W związku z takim zapotrzebowaniem EvoBus już teraz planuje zorganizowanie kolejnej giełdy w maju po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Uczestnicy giełdy zainteresowani szerszym wyborem autobusów otrzymywali aktualną listę ponad 700 autobusów używanych, oferowanych przez EvoBus w internecie.

„Planujemy organizowananie podobnych imprez kilka razy w roku, ponieważ poza prasą i internetem jest to najlepsza możliwość wyszukania i zakupu autobusu używanego. Cieszę się, że naszą pierwszą giełdę zorganizowaliśmy już „na swoim”, tzn. w Centrum Serwisowym EvoBus w Wolicy pod Warszawą. Stwarza to optymalne warunki do spotkania z klientami” tak podsumaował giełdę Tomasz Talarek, dyrektor sprzedaży autobusów używanych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!
Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!
Mercedes zaprezentował trzecią odsłonę luksusowego modelu CLS, który kilkanaście lat temu zapoczątkował erę czterodrzwiowych sedanów.