mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Giulietta i MiTo nagrodzone

Giulietta i MiTo nagrodzone

Giulietta i MiTo zdobyły prestiżowe nagrody we Włoszech, w Niemczech i w Polsce.

Giulietta i MiTo nagrodzone
Giulietta otrzymała dwie nagrody. We Włoszech, tytuł “Nowość roku 2011” przyznawany przez czasopismo „Quattroruote”, wyprzedzając dziesięć najbardziej interesujących samochodów wprowadzonych na rynek w 2010 roku, wybranych przez redakcję miesięcznika i poddanych ocenie czytelników.

W Niemczech natomiast Giulietta, po raz pierwszy kandydująca do prestiżowej nagrody “Die Besten Autos” („Najlepsze Samochody”) przyznawanej przez branżowe czasopismo "Auto Motor und Sport", wygrała w kategorii samochodów kompaktowych. Czytelnicy niemieckiego czasopisma, nagrodzili też Alfę MiTo w kategorii samochodów miejskich.

Alfa Romeo Giulietta, zdobyła również tytuł “Auto Europa 2011” przyznany przez „Unione Italiana Giornalisti dell'Automotive” (UIGA - Włoskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Motoryzacyjnych), uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji konkursu “Car of the Year 2011” (na pierwszym wśród samochodów z tradycyjnym napędem).

W Polsce Alfa Romeo Giulietta została uznana przez czytelników magazynu "Auto Świat" za najlepszy samochód kompaktowy  i zdobyła tytuł „Złotej Kierownicy 2010".

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Alfa Romeo MiTo
Alfa Romeo MiTo
Cena podstawowa już od: 57 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta
Cena podstawowa już od: 76 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Aktualności 2017-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Widoczność to kluczowa kwestia dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowca jadący nieoświetloną drogą jest narażony na podobne niebezpieczeństwo, jak pieszy przemieszczający się poboczem bez elementów odblaskowych.