mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Giulietta i MiTo nagrodzone

Giulietta i MiTo nagrodzone

Giulietta i MiTo zdobyły prestiżowe nagrody we Włoszech, w Niemczech i w Polsce.

Giulietta i MiTo nagrodzone
Giulietta otrzymała dwie nagrody. We Włoszech, tytuł “Nowość roku 2011” przyznawany przez czasopismo „Quattroruote”, wyprzedzając dziesięć najbardziej interesujących samochodów wprowadzonych na rynek w 2010 roku, wybranych przez redakcję miesięcznika i poddanych ocenie czytelników.

W Niemczech natomiast Giulietta, po raz pierwszy kandydująca do prestiżowej nagrody “Die Besten Autos” („Najlepsze Samochody”) przyznawanej przez branżowe czasopismo "Auto Motor und Sport", wygrała w kategorii samochodów kompaktowych. Czytelnicy niemieckiego czasopisma, nagrodzili też Alfę MiTo w kategorii samochodów miejskich.

Alfa Romeo Giulietta, zdobyła również tytuł “Auto Europa 2011” przyznany przez „Unione Italiana Giornalisti dell'Automotive” (UIGA - Włoskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Motoryzacyjnych), uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji konkursu “Car of the Year 2011” (na pierwszym wśród samochodów z tradycyjnym napędem).

W Polsce Alfa Romeo Giulietta została uznana przez czytelników magazynu "Auto Świat" za najlepszy samochód kompaktowy  i zdobyła tytuł „Złotej Kierownicy 2010".

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Alfa Romeo MiTo
Alfa Romeo MiTo
Cena podstawowa już od: 57 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta
Cena podstawowa już od: 76 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Silniki Porsche w Alfie Romeo

auto motor i sport 0000-00-00

Alfa Rome Stelvio Quadrifoglio - drżyjcie śmiertelnicy

Alfa Rome Stelvio Quadrifoglio - drżyjcie...

Premiery 2016-11-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autosan chce sprzedawać gaz
Autosan chce sprzedawać gaz
Władze spółki Autosan szukają sposobów na zwiększenie przychodów i atrakcyjności oferty. Polski producent autobusów poinformował o zawarciu porozumienia z największym dostawcą gazu w Polsce – grupą PGNiG.