mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Głośna pobudka w Londynie

Głośna pobudka w Londynie

Dzisiaj (2 lipca 2010), kiedy Big Ben wybijał 6 rano, Mark Webber - przygotowywał się do pokazu swoich umiejętności w bolidzie Red Bull Racing - tuż przed budynkiem brytyjskiego parlamentu. W samym centrum Londynu australijski kierowca pokazał, że mimo ostatniego wypadku podczas GP w Walencji, jest w doskonałej formie.

Głośna pobudka w Londynie
Na tydzień przed Grand Prix w Silverstone Webber i zespół Red Bull Racine zorganizowali pitstopową rozgrzewkę i w ciągu zaledwie 3,2 sekundy przygotowali bolid do jazdy. Webber, który w miniony weekend miał poważny wypadek podczas GP Walencji, pokazał Brytyjczykom, że dzięki bezpiecznemu bolidowi Red Bull Racing nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.

“Pewnie raz w życiu ma się okazję podziwiać zabytki Londynu z bolidu. Ten rok jest specyficzny pod względem zmian przepisów i każdy moment ćwiczeń dla zespołu jest bardzo ważny, miejsce gdzie trening się odbywa nie ma większego znaczenia” - powiedział Weber.

„Jako zespół ćwiczymy w pit stopach na całym świecie, ale dzisiejsze doświadczenie było wyjątkowe i z pewnością nie da się go powtórzyć. Został tylko tydzień do Silverstone, więc cóż mogłoby być lepszego od błyskawicznego treningu przed Parlamentem” – powiedział Jonathan Wheatley, manager Red Bull Racing.
Tematy w artykule: F1 Mark Webber Red Bull Racing F1

Podobne wiadomości:

Syn legendarnego kierowcy rajdowego dołącza do F1

Syn legendarnego kierowcy rajdowegołącza...

Aktualności 2014-12-01

Audi mówi

Audi mówi "nie" Formule 1

Aktualności 2015-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.