mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Głośna pobudka w Londynie

Głośna pobudka w Londynie

Dzisiaj (2 lipca 2010), kiedy Big Ben wybijał 6 rano, Mark Webber - przygotowywał się do pokazu swoich umiejętności w bolidzie Red Bull Racing - tuż przed budynkiem brytyjskiego parlamentu. W samym centrum Londynu australijski kierowca pokazał, że mimo ostatniego wypadku podczas GP w Walencji, jest w doskonałej formie.

Głośna pobudka w Londynie
Na tydzień przed Grand Prix w Silverstone Webber i zespół Red Bull Racine zorganizowali pitstopową rozgrzewkę i w ciągu zaledwie 3,2 sekundy przygotowali bolid do jazdy. Webber, który w miniony weekend miał poważny wypadek podczas GP Walencji, pokazał Brytyjczykom, że dzięki bezpiecznemu bolidowi Red Bull Racing nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.

“Pewnie raz w życiu ma się okazję podziwiać zabytki Londynu z bolidu. Ten rok jest specyficzny pod względem zmian przepisów i każdy moment ćwiczeń dla zespołu jest bardzo ważny, miejsce gdzie trening się odbywa nie ma większego znaczenia” - powiedział Weber.

„Jako zespół ćwiczymy w pit stopach na całym świecie, ale dzisiejsze doświadczenie było wyjątkowe i z pewnością nie da się go powtórzyć. Został tylko tydzień do Silverstone, więc cóż mogłoby być lepszego od błyskawicznego treningu przed Parlamentem” – powiedział Jonathan Wheatley, manager Red Bull Racing.
Tematy w artykule: F1 Mark Webber Red Bull Racing F1

Podobne wiadomości:

Syn legendarnego kierowcy rajdowego dołącza do F1

Syn legendarnego kierowcy rajdowegołącza...

Aktualności 2014-12-01

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston Martinem

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston...

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando